Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális 18 hetesen...

Mennyire normális 18 hetesen a vizesedés? Tapasztalt anyukák, kismamák?

Figyelt kérdés
Lab,boka,térd,kéz,arc ezek mind vizesednek lábam annyira,hogy a 36-os lábbelit lecseréltem 38-as szoba papucsra mert szandából kb. 40-es lenne jó! 3 hete kezdödött,vannak jobb napok vannak rosszabbak,orvosom 31.én lesz,kezdek aggódni! Második baba,első 35.hétre jött terhességi vizenyő miatt többek között! Védőnőhöz is kb 1 hét múlva tudok menni!

2016. aug. 8. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba mert veszélyes a babára...nem tudom h tudsz ülni a babérjaidon ezekkel a tünetekkel
2016. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Korai és durva tünetek.

Mindenképp mennék orvoshoz.Sztk.

2016. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is 18 hetes vagyok és néha a bal lábfejem és bokám be van dagadva ilyet terhesség előtt akkor tapasztalatam mikor megerőltettem a lábamat 3x volt műve Akhiles in lemaradást miatt. ha kicsit pihentetem + magnézium elmúlik.. De mostanában sokat talpalok. 18+2 hkm
2016. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Letapadás miatt *
2016. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokat pihenj, amikor tudod polcold fel a lábad minnél magasabbra. Nekem első terhességem volt ilyen, volt hogy nem tudtam behajlítani a térdem- mondjuk akkor pihenni sem volt időm azon a héten. Ha nincs életbevágóan fontos dolgod akkor feküdj sokat
2016. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves első hidd el voltam a dokimnál,mivel nincs vérnyomás problémám és fehérje a vizeletbe a babával minden rendben csak annyit mondott hogy pihenjek amennyit csak lehet! Nos egy 26 honapos mellett nincs sok időm raadásul 2 napja jöttünk haza a korházból 10 napig voltunk bent és bizony nagyon megterhelt,sokat ültem,álltam keveset aludtam stb.. Azért irtam ki a kérdést mert természetesen akkor is aggodom és gondoltam itt vannak hozzám hasonló anyukák,kismamák!
2016. aug. 8. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha most voltál kórházban a naggyal, akkor picit sem csodálkozom ezen. Sem az ácsorgás, sem a sok ülés nem kedvez neki.

Nekem az segít levinni lábról/bokáról, hogy a matracom alá (amin alszom) betettem keresztbe párnát, ígí egész éjjel meg van emelve 5-6 cm-rel a lábam és ez segít.


A harmadik és most a negyedik terhességem alatt alkalmazom.

És bizony munka közben én is majdnem mindig állok, amíg még full munkaidőben dolgoztam addig rosszabb volt, most 24 hetesen jobb, mint akkor volt, szóval hajrá.


Remélem a nagy már jól van, kitartás Nektek, próbáld feltenni nap közben is a lábad, úgy olvass neki, vagy kirakózás stb.

2016. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Eszter76 ***** válasza:
Jól mondja a #7-es. Ezen kívül a meleg sem tesz jót a vizesedésnek. Figyelj rá, hogy a vizesedés ellenére eleget igyál. Amikor a "nagy" alszik napközben, akkor pedig neked is az ágyban a helyed! Kitartás!
2016. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne vedd félvárról a vizesedést.Nálam a 22. hétben kezdődött, se magas vérnyomás, se fehérje a vizeletben tényleg semmi, majd pár hét múlva magas vérnyomás és a legvégén 33. héten életmentő császármetszés Hellp szindróma miatt 😣 Nem ijesztgetésként írtam le az én sztorimat, csak hogy semmit sem szabad félvállról venni, utána kell járni hogyi okozza.
2016. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akartam írni, hogy korán vizesedtem én is, de nekem nagyon pici volt a bokámon. Pihenj és figyeld a vérnyomásod, ha az orvosod azt mondta elég a pihenés, akkor ne aggódj! Polcold fel a lábaidat, a sok folyadék is jót tesz.
2016. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!