Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki megálmodta hogy mi lesz a...

Aki megálmodta hogy mi lesz a baba neme, annak bejött v nem?

Figyelt kérdés

Én az első gyereknél 3x álmodtam hogy kislány.

Most 20hetes vagyok és még nem tudom a nemét, de azt álmodtam hogy a doki azt mondja hogy kislány.

Lehet hinni benne? Vagy csak azért álmodtam mert inkább kislányt szeretnék.De ha kisfiú az is jó lesz.Csak kíváncsiság.


2010. ápr. 19. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
juj, ez engem is érdekelne. a barátnőm fiút álmodott és lánya lett. mi még nem tudjuk nekünk "mink" van, de a hétvégén azt álmodtam hogy a 4d-s UH-n fiút mutatott, látszott a zacsija :-) egyébként én is titkon lányban rmeénykedem...
2010. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen aznap este álmodtam ilyet, amikor először megmozdult a babám. Én kislányt szerettem volna első babának. Azt álmodtam, hogy elmentem UH-ra, és ott egy dokinő nézte az UH-t, és ezt mondta: -Hát ez úgy látszik, mintha fütyi lenne! És még én is láttam az álmomban az UH-n a fütyit.

Következő héten mennem kellett UH-ra, és azt mondták szinte 100%, hogy kislány. És valóban kislány lett. Ugyhogy nálam nem jött be a megálmodás.

2010. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az öregek, hogy amit az anya álmodik annak az ellenkezője lesz és ha az apa álmodja meg, akkor az úgy lesz. Nálunk apárom álmodta, hogy kisfiú én nagyon lányt szerettem volna és kiderült múlt héten, hogy kukacos. :-) Szóval nekünk bejött. Bár én nem álmodtam vele, csak a párom. :-)
2010. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az elejétől fogva azt álmodtam hogy kislány talán két alkalommal volt hogy fiút. 19 hetesen mutatta meg magát és kislány:)
2010. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én rögtön a terhesség elején álmodtam 3szor is hogy fiu,még nem tudjuk a nemét de azt mondják az elenkező lesz amit álmodunk:-)

remélem igaz lesz és lányunk lesz!

2010. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem alatt egyszer álmodtam, hogy a kislányommal vásárolok fülbevalót egy piacon, ráadásul mindenki azt mondta, szerintük lányom lesz. Ehhez képest fiam született! Én örülök, mert mindig fiúra vágytam... :D Ahogy olvasom válaszokat, ez elég érdekes, tényleg az látszik, hogy az ellenkező nem születik, mint amit álmodik az ember.
2010. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhesség elején azt álmodtam egyszer, hogy kislányunk lesz. És igen, az lesz :)


32 hetes

2010. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A legelején egyszer kislánnyal álmodtam, aztán fiúval. Most már tudjuk, hogy kisfiunk lesz:)
2010. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem hiszek ebben,mivel álmodtam már fiuval is meg lánnyal is,és mivel egy babát várok.....
2010. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első terhességnél kétszer álmodtam, hogy lány, és tényleg lány lett. Most eddig egyszer álmodtam, hogy lány, de még nem tudom, hogy milyen. Majd kiderül:)
2010. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!