Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vettetek olcsón szoptatós...

Hol vettetek olcsón szoptatós melltartót és szüléshez elöl gombolós hálóinget?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
várj....az hogy lehet hogy valami méretre készült, neked, mert nem találtál olyat, és mégsem használt?
2010. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hopgy a vaterán nem csak használt cuccokat árulnak, hanem szolgáltatást is. Így lett a babámnak babaerszénye és babaágyneműje az általam kiválasztott anyagból, és így lett szoptatós melltartóm 85/G méretben, mert ilyen méretet nem találni a boltokban. A kínaiban is megállnak a D kosárnál. :-((( Mintha a nagy mellű nők nem is léteznének. :-(( Ne tudjátok meg, milyen idegesítő. Pedig egyébként nem vagyok kövér, 38-as a méretem. :-( Egyedül a mellem nagy. Most, hogy szoptatok, még nagyobb...


Az a nő, akit egyébként belinkeltem, egyéb fehérneműt is készít megrendelésre, méretre. Leütöd, aztán emilben megbeszélitek a részleteket, és pár nap múlba csenget a postás a vadiúj, méretre készített melltartóddal. Gondolhatod, hogy nem állnak neki sem hegyekben a G kosaras melltartók...

2010. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a piacon vettem 800 Ft-ért 80/D-t. Nagyon jó a minősége.
2010. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak voltak.:)
2010. ápr. 20. 10:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én Sátoraljaújhelyben a Bababoltban kinéztem 2500Ft-ért..átmentem a kínaiba ott vettem 450 Ft-ért szoptatós melltartót, pedig Újhely nagyon gagyi boltok szempontjából. Jahjm..ráadásul ugyanaz a cimke rajta minden!!! Nézz körül még mielőtt megveszed drágán! minden jót!
2010. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!