Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom előző házasságából...

A párom előző házasságából ikrek születtek, van esélyem hohy nekem is legyenek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én úgy tudom hogy ez anyai ágon öröklődik, de lehet rosszul tudom. Ha volt a családodban már ikerszülés, elképzelhető. De ettől függetlenül is lehet!

Sok boldogságot

(a párom is ikreket szeretne.)

2008. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is és én is ikrek voltunk.mi sziámik lettünk volna de nem fejlödött ki.Ez a harmadik terhességem.Egy spontánom volt,egy lányom van.Egyiknél sem volt iker terhesség.Persze most is megkérdeztem mennyit lát.A dokinő jófej volt.Megkérdezte mennyit szeretnék mert ha 2 keres még egyet :-))Persze mondtam hagyja a csudába,ne keresse.Jót nevettünk!
2008. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ikrek anyi ágon öröklődnek, de úgy emlékszem generációugrással.

Szóval neked csak akkor van nagyobb esélyed ikrekre, ha a nagyszüleid ikrek voltak valamelyik ágon.

Amúgy meg minden attól függ, hány petéd szabaul ki, illetve osztódik-e. Szóval ez nem is genetikai, hanem inkább véletlen.

23 hetes kismama

2008. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is női ágon öröklődik , mert a kétpetéjűeknél a nevében is benne van, h két (érett) petesejtre van szükség. (egypetéjűeknél viszont nem tudom, hogy megy :D )anyukámnál volt ikerterhesség, se előtte, se utána. amúgy szeretnél ikreket vagy tartasz tőle?
2008. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!