Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az, hogy a menstruáci...

Mért van az, hogy a menstruációm alapján 16+2 hét jön ki, viszont a doki azt mondta, hogy a baba 15 hetes ultrahang alapján?

Figyelt kérdés
Van köze ennek ahoz, hogy nem kérdezte hány napos ciklusaim vannak? Csak mert nekem 35 napos volt mindig is, és az orvosok 28 nappal számolnak nem? Vagy ennek semmi köze hozzá? Végülis szerintem 1 hét nem oszt nem szoroz de azért kíváncsi vagyok :)
2010. ápr. 19. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
a mérete alapján számolnak ők
2010. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár megkérdezik a ciklusod hosszát, akár nem, ők az utolsó mensi alapján számolnak és 28 nappal! Ezt én is tapasztalom... 32 hetes vagyok dátum szerint, de nekem is 32-33 napos ciklusaim voltak, így később volt a fogantatás, emiatt a baba méretei és minden adata egy 31 hetesnek felel meg. De nem érdekelt ez senkit, mindenki a 28 nappal számol.
2010. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 35 napos ciklusaim voltak, de sose volt lemaradva a babám. Ne aggódj ezen, a fene se érti ezt :). Meg különben sem számít :)
2010. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem normál hosszúságú ciklusaim voltak, de mégis egy héttel fiatalabb a terhességem mint ahogy először számolták, a doki azt mondta, hogy valószínűleg attól van, hogy a peteérés később volt nálam, nem a középidőben, hanem a végén a ciklusnak.

2010. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, i is így vagyunk.. mensi szerint 34 hetesek, uh szerint 31.. de makk egészséges a csajszi.... és a doki mondta.. h nem számít h 3 héttel kisebb akkor is a kiírt szerint nézi mostantól.. tehát 2 hét múlva mehetek nst-re... kicsit meglepő volt.. mert úgy voltam h óóó..még 9 hetem van vissza.. erre.. egy perc alatt csak 6 lett belőle... :) :).. ki érti ezt az egészet?!
2010. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!