Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mivel bírjátok rá a...

Kismamák, mivel bírjátok rá a babát a mozgásra?

Figyelt kérdés
17. hetes kismama vagyok és az utóbbi egy-másfél hétben minden nap éreztem mozogni a babát, többször is. Hozzászoktam, hogy bejelentkezik és megnyugodhatok, hogy minden rendben. Most már több mint egy napja nem éreztem mozogni, van esetleg valamilyen trükk, amivel mozgásra tudjátok bírni?
2016. aug. 17. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyél csokit. Attól általában beindulnak. De a te esetedben még olyan pici a baba, simán elúszik és olyan helyen mozog, ahol nem érzed.
2016. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kis kocka csokit lassan el kell szopogatni.

De én amúgy ezt csak NST-kor alkalmaztam a végén, amikor persze, h akkor aludt amikor nem kellett vna. :)

2016. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Téged is cseszegetnek, ha pihensz??? HAgyd békén.
2016. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tiéd még elég picike, sok a helye, lehet, hogy mocorog ő, csak épp te nem érzed.

Egyébként én NST előtt ittam egy fél liter elég hideg vizet és egy kocka csokit elnyammogtam, ő ettől ébredt fel. Különben végiglustálkodta volna az egészet :)

2016. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a naracstól indult be a gyerek :) a csoki nem használt...


Felemelő volt az utolsó 2 héten, mikor bent feküdtem már, minden hajnal 6-7közt narancsot majszolni éhgyomorra, hogy produkáljunk egy elfogadható ctg eredményt....

2016. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

17 hetesen nem baj, ha nem érzed minden nap.

Mozog ő attól még, gondolom nem ülsz egy helyben órákon át és figyeled.

Könnyen lehet, hogy olyankor mozog, amikor Te elfoglalod magad mással és nem veszed észre.

Sokan ennyi idős terhesen még egyáltalán észre sem vették, ami persze nem azt jelenti, hogy az ő babájuk ne mozgott volna egészen odáig.

Ha nagyon izgulsz, akkor menj el a védőnőhöz és nézess szívhangot.

2016. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fekudj el,tedd a kezed a hasadra,csukd be a szemed es figyelj befele.garantalom fel oran belul erezni fogod.

Meg olyan picike.ha csak tevet nezel is elterelheti a figyelmed.

Es nyugodj meg.

A vege fele mar pont azt fogod hianyolni,hogy miert nincs csak fel nap,mikor nyugodtan alukal a pocakban ;)

2016. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a forró csoki és a meleg kakaó a tuti recept. Este nem is merem inni annyira durván nyomja tőle 😏

Üdv

23hkm

2016. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csoki nem volt itthon, de csokikrém igen :D Mondani sem kell, hogy 10 perc után beindult :) Érezhető kis lökései vannak már! Valóban lehet, hogy elúszkált más irányba, azért nem éreztem. De így most megnyugodtam! Köszi a "receptet"! Csak ne alkalmazzam minden nap, mert a kilók kárára megy...
2016. aug. 17. 14:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Csokival vagy kakaóval de félidőig nem jelentkezett be mindennap így addig nem próbáltam. 24 hetesen már sokat mozgott és amikor semennyire nem éreztem csoki ellenére sem kórházba mentem és az UH-n a saját szememmel láttam, hogy mozog és még akkor se éreztem belőle semmit. :) de legalább megnyugodtam.
2016. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!