Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatmozgást mikortól kell...

A magzatmozgást mikortól kell naponta érezni?

Figyelt kérdés
16+3 hetes vagyok. Van, hogy 2-3 napig minden nap érzem, aztán napokig nem. Ez ilyenkor normális? Tapasztalatokat várok.

2016. aug. 19. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a 15. héttől kezdtem el érezni h valami zajlik odabenn, de nem minden nap éreztem én se. Aztán ahogy növekszik egyre többször és intenzívebben érzem! Mostmár ott tartunk h éjjel is felkelt ha épp úgy gondolja :) Ne aggódj! Minden rendben veled! Boldog babavárást!

31 hetes kismama

2016. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Van, aki 20-22. hetesen érzi egyáltalán először, az is normális. 25-26. hét felett lesznek egyértelműek és rendszeresek a mozgások. Én félidőtől szívhangfigyelőt használtam egész a szülésig, ha nyugtalanított a baba mozgása. Nagyon tudom ajánlani! Használtan 4-5 ezerért be lehet szerezni.
2016. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. És milyen rendszerességgel érezted eleinte? Mikorra vált mindennapossá?
2016. aug. 19. 09:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is 2.Eddig még csak enyhe rángásokat észleltem a köldököm alatt,szóval rúgasokat még nem.
2016. aug. 19. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nyilván, egy nyolcdekás emberke nem fogja kirúgni az oldaladat. :))) Az a kis remegés, rezgés az ő, ennyi a kis ereje a nyolcdekás testének. Egyébként nekem végig finoman mozgott a babám, 40. héten is, sose okozott fájdalmat, nem rúgott hirtelen nagyot, csak úgy fészkelődött, pocorgott. Na ehhez képest most nem győzöm utolérni, a pelenkázás, öltöztetés rémálom, bivalyerős sajtkukac lett, hiába volt nyugis magzat.

:)


#2 voltam

2016. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 vok! 20.hét körül de pontosan nem tudom megmondani! Lényeg h mindig egyre jobban fogod érezni! :)
2016. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15+3 voltam amikor először éreztem mocorgást, és a 17 héttől lett kb. mindennapos. Most sem rúgás, hanem ugyanaz a mocorgás a köldök alatt. Ha nem mozogna magától akkor vagyok olyan gonosz, hogy kiprovokálom: például ha felteszem a lábam, rajta laptop akkor előbb-utóbb érzek egy kis ficánkolást. :)
2016. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem eloszor en is azt az idegrángás szerű dolgot...azota eltelt 6nap es azota csak egyszer éreztem.
2016. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andtica ***** válasza:
Szia! Nekem kb. 19. hèttöl mindennapos a mozgàs. Ès egy hete erösek igazàn. Boldog babavàràst! :) 22+5 hkm
2016. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!