Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamint szed valaki...

Kate1987 kérdése:

Terhes vitamint szed valaki akinek pajzsmirigy alulmukodese van? Euthyrox 25-ot szedek napi 1x es csak 4 het mulva megyek endora mert a doktorno szabadsagon van. Addig is jo lett volna szedni peldaul a Femibion 1-et de jodot tartalmaz.

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van-e hashimotód. Ha van, akkor ne szedj jódosat (kapható már a gyógyszertárban jódmentes terhesvitamin) sima alulműködés mellett viszont szedhető a jódos is!
2016. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pont a héten kérdeztem meg az orvost, nekem sima alulműködésem van, azt mondta szedhetem.
2016. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szedek.
2016. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lthyroxin 150 eset szedek a pajzsmirigyemre,es simán szedek terhesvitamint is,nőim kérdeztem azt mondta h a terhesvitamint csak vitamin nem befolyásolja
2016. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, napi 1-szer L-thyroxin 25 mg-ot szedek. A haziorvosom azt mondta,mindegy melyik terhes vitamint valasztom,mindnek majdnem ugyanaz a hatóanyaga. Utananéztem,a Gravidat talaltama legjobbnak mivel omega 3-on kívül minden megvan benne.Korabban felhagytam az eddig szedett multivitaminommal,elkezdtem a Gravidat. 5 db tablettat utan kiütéseim lettek mindket combomon. Azonnal abba is hagytam a Gravidat(par nap múlva fokozatosan elhalványultak majd végleg el is tűntek a pöttyök. Visszatertem a regen szedett multivitaminomhoz, ez is tartalmaz A-Z-ig mindent amire a terhesség alatt fokozottabban van szükségem. Minden rendben azóta. Úgyhogy részemről megbuktak a terhesvitaminok,kidobott pénz volt ! 10 hetes kismama
2016. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szedhetsz jódosat,akkor újra lehet kapni a régi jód mentes elevitet. Én azt szedtem,plus a második trimesztertől omega 3 kapszulát.
2016. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Eleviten kívül mi van még, amiben nincs jód? Nekem túlműködik a pajzsmirigyem, viszont az Elevittől rosszul vagyok, nem tudom szedni.
2016. aug. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pocaklakó a vitamin neve,amiben még nincs jód. De azt csak interneten lehet rendelni,legalábbis mikor én kerestem jód mentes vitamint,akkor még csak rendelni lehetett.
2016. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen utolsó, rákeresek.
2016. aug. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!