Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen tompa alhasi...

8 hetes terhesen tompa alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, nekem volt amikor mensikor fájt hasonlóan.
2016. aug. 20. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok nekem is szokott még nőgyógyászom azt mondta hogy addig amíg nem vérzek nincs baj.
2016. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a méhszalagok,nő a méh.Szedj magnéziumot.Ha aggódsz Menj orvoshoz.
2016. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugy mondta a dokim,ha csak enyhen fajogat,az nem baj,mindaddig termeszetes mig nem annyira erôs hogy mar zavaro ,elviselhetetlen.es termeszetesen amig verzes nem jelentkezik!gratulalok,kellemes babavarast!
2016. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elején olyan érzésem volt elég gyakran mint amikor meg akar jönni, ilyen mindjárt megjön érzés, nem görcs nekem se, inkább ilyen zsibbadás. De nem volt baj belőle, csak gondolom ahogy készülődtek ott a dolgok. Amíg görcsöt és/vagy vérzést nem tapasztalsz nem érdemes rástresszelni.
2016. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!