Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napja késik, negatív a...

7 napja késik, negatív a teszt, ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap 7 napja tompán fáj a hasam alja, fáj a derekam, a melleim nem. Azonban minden eddigi teszt negatív. Szeretnék babát.
2016. aug. 22. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nagy rá az esély hogy ha már ennyi késés után se mutat semmit a teszt,akkor sajna nincs még baba. Esetleg ha később fogant..esetleg..de olyan érzékenyek már ezek a tesztek,hogy mutatná már az is. De hátha! :)
2016. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőmnek is késett a menzije. Nem mutatott a teszt semmit 2 hét múlva el ment nőgyógyászhoz mert továbbra se jött meg neki, negatív teszt.. Viszont hangulatingadizós volt.. A Doki 10 hetes terhességet állapított meg nála.. Szóval előfordulhat hogy neked sem választódik ki a vizeletedben a Hcg.. Ha nem jön meg és továbbra is negatív a teszt érdemes el menni nőgyógyászhoz. Mert az is lehet hogy ha nem baba akkor hormonális probléma.
2016. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Sok nő itt azt írja a gyk-n, h csak 1-2 hetes késénél mutatta ki a teszt, szóval nem vagyok biztos benne, h ezek a nagyon érzékeny tesztek valoban olyan jók. De 1 hetet késhet minden ok nélkül is.
2016. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A lányommal 5 hetes voltam, a két fiúval mensi előtt 1-2 nappal csináltam már a teszteket,mert már nem bírtam kivárni ,hogy legalább 1 napot késsen.Ugye terveztük őket. Mindet azonnal mutatta,erősen.
2016. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Próbálj másik fajta tesztet.
2016. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be orvoshoz, hogy kiderüljön, mi a helyzet.

Ha amúgy rendszeres a ciklusod, akkor mindenképp utána kell járni, hogy miért késik. Ha baba van, azért, ha nincs, azért...

2016. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem 5 napja késik,szintén negatív teszt.

Nálad mi újság? Kiderült már valami?

2016. aug. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos késett, megjött, ráadásul úgy, hogy tegnap pecsételgettem, begörcsöltem nagyon és ma jött meg rendesen.
2016. aug. 24. 08:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Következőre hátha összejön.

Én még izgulok,hogy mi lesz.

2016. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Remélem neked összejön :)
2016. aug. 24. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!