Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dolgozó kismamák, hogy bírkózt...

Dolgozó kismamák, hogy bírkóztok meg a fáradtsággal?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, tehát még van hátra bőven a baba érkezéséig... De az utóbbi időben teljesen használhatatlannak érzem magam a munkahelyemen. Iszonyatosan fáradt vagyok, mint egy zombi, nem megy a koncentrálás sem (irodai munka). Reggel egy erős kávét szoktam inni, délután már csak teát, ha nagyon-nagyon fáradt vagyok. Sajnos mostanában már az sem segít, időnként felállok mást csinálni, de egyszerűen semmi sem segít. Mit tehetnék? (Ne oltsatok le a kávézás miatt, sajnos ha nem iszok, migrénes fejfájásom lesz. A terhességem előtt a napi 2 kávé volt a szokásos adagom, amennyire tudtam, csökkentettem.)

2016. aug. 24. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
utolsó előtti hónapban már csak 4 órában jártam be (nem bírtam azt a sok ülést), aztán meg otthonról nyomtam. ráadásul nekem még sétálnom is kellett a munkahelyre hegyre fel. nem tudsz otthoni munkavégzést kérni vagy otthon se menne jobban?
2016. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire nem bírod, miért nem mész el táppénzre? Én a terhesség legelején voltam zombi, akármennyit aludtam, álmos voltan állandóan. Kértem 1 hét szabit, szerencsére elmúlt, de ha továbbra is használhatatlan lettem volna, maradtam volna otthon táppénzen.
2016. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlélésre játszottam. De a 30.héttől már nem mentem,mert nagyon korán kellett kelnem,másfél órát utaztam oda és annyit vissza. Az üléstől fájt a fenekem ,vizesedtem,úgy éreztem majd meghalok,na és ezek mellé a legelejétől hányingerem van,összesen a 24-28hét között volt az,hogy csak három naponta volt,nem egésznap. Most vagyok 33hetes,azóta is mindig hányingerem van,pokoli,főleg hogy első lányommal semmi bajom nem volt.
2016. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még bírom ugyan 20 hetes vagyok,de októbertől eljövök táppénzre. Szeretnék készülődni,szobát festeni,pihenni egy kicsit. :)
2016. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

En 24 hkm vagyok es meg két hónapot szeretnék menni dolgozni. Csak novembertől mennék szabira. Napi 10ora de ügyfélszolgálat, szval ameddig birom csinálom. Mostanaban mar eléggé elfáradok nap végére és éjjel is időnként szörnyen alszom... Mégse akarok itthon dekkolni, azt én haszontalannak érzem... De mindenki más és minden várandósság is.

Am én napi kb 4-5 kávét is megiszom. Sajna olyan alacsony a vérnyomásom h már néha a 90t se eri el. Kolléganőm bezzeg magas vernyomasu terhes😊 na mindegy. Amugy semmit nem csinálok másképp mint eddig.

Üdv

24hkm

2016. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
5-ös, bezzeg a kollegina? Nem olyan jó dolog az, ha "csak" a vérnyomás miatt kell császározni...
2016. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, nincs tippem sajna. Én múlt héten egyik nap bealudtam az asztalomnal ülve, remélem lesz jobb is, mert irtó ciki volt. :-(
2016. aug. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, mentek a zöld kezek!

Én a 8. hónapig dolgozom, így lett megbeszélve a munkahelyemen. Reméltem, van valami praktikátok erre, de úgy látszik, ez a természetes, el kell fogadnom, hogy vannak ilyen napok. Tegnap például nagyszerűen ment minden, nem éreztem azt a megbénító fáradtságot. Kitartást mindenkinek :)

2016. aug. 26. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!