Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mell váladékozás ~ 5 hetes...

Mell váladékozás ~ 5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy terhes vagyok, bár dokihoz még nem mentem. Az a gondom, hogy fájnak, érzékenyek a mellemim nyilván ez normális, de ami aggaszt,hogy ha megnyomom akkor inkább csak az egyikből jön ilyen fehéres-átlátszó egy-két csepp és egyfajta bizsergés lesz a mellemben. Ez lehet előtej?
2016. aug. 25. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen? Meglepő lenne.
2016. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért is aggaszt....
2016. aug. 25. 22:53
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Első terhességed, vagy van már gyerkőcöd, akit a közelmúltban szoptattál?
2016. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második terhesség. Már több mint 3 éve nem szoptatok.
2016. aug. 25. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Hallotam sok ilyenrol. Megesik h valadèkozik a mell. A hormonok tudnak erdrkes dolgokat művelni. Van h artalmatlan elmulik, van h panaszokat okoz.

Sztem dokinak emlitsd meg. Boldog Babavárást

2016. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Én még csak több mint 1 éve nem szoptatok, de ha átmasszírozom a mellem és megnyomom a mellbimbóm, egy-két gombostűfejnyi tejcsepp mindig van. Ha nem nyomkodnám, nem tudnék róla... Lehet, hogy nálad ez most tényleg a terhesség miatt jött elő. Nem előtej, az tuti, hanem a korábbi szoptatás "maradványa". Az előtej sárgás, nekem második terhességemnél is az volt, besárgultak a melltartóim tőle :)

Dokidnak említsd, ha mész hozzá, de szerintem különösebben nem kell aggódnod. Ha mégsem terhesség, akkor meg kellene nézetned, nem magas-e a prolaktin-szinted.

2016. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Dokinak mindenképp megmondom.
2016. aug. 26. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!