Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-42 hetes kismamak ki hogy van?

37-42 hetes kismamak ki hogy van?

Figyelt kérdés
40+4 hetes vagyok.Kislányom lesz,1. baba.Mar tukon ulok,de meg semmi joslo,raadasul nagyon meleg van es oriasi a bokam.Ki hogy van?Baba neme? Stb.
2016. aug. 26. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én 37+3 napos vagyok nekem is első baba lesz de kisfiú,nekem már ki is akart jönni de vissza tartották kora szülés miatt. Joslóim vannak, bokám nekem is hatalmas. Már nagyon várom a picit. Kitartást :-)
2016. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem kislány, 36+3 nap. szept. 20-ra vagyok kiírva, de 38. héten lesz a császár. Már nagyon várom, nem tudok aludni, sehogy se kényelmes+nagyon jön a savam, főleg este, hiába eszek kekszet, iszok tejet, tökmindegy, nagyon rossz. Nap közben elvagyok, csak hamar elfáradok.
2016. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De jo nektek csajok :)

Mar alig varom,hogy kibujjon az en kis hercegnom is.Azt mondta a dokim,hogy szerinte 40.het elott jon majd,ugyhogy remelem nemsokara tenyleg megunja idebent.Neveket tudtok mar?

2016. aug. 26. 19:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja es kitartast nektek is!!Majd irjatok ha lest idotok,ha megszuletettek a babok :)
2016. aug. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!