Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák...

Novemberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mennyit híztatok? Miket vettetek meg eddig?

2016. aug. 26. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk november első hetében fog érkezni a kisfiúnk, első baba, eddig 10 kilót híztam..(ezvan..:() Jól érzem magam, bár egyre kényelmetlenebb aludni, sehogy sem jó. Nagyjából mindent megvettünk már, még lesz egy körünk szeptemberben, amikor a hiányzó dolgokat beszerezzük (pl. csecsemőmérleg, légzésfigyelő, meg nekem pár kórházi dolgot) És te hogy vagy? :)
2016. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jól vagyok, bár egyre inkább lassabban tudok megcsinálni dolgokat. 8 kg hiztam eddig. November 22.re vagyok kiirva. Vennem sok mindent nem kell mert 2.gyerköc lesz.
2016. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3kg maradt rajtam elso szules utan.

Masodikkal most Aprilisban szultem 4kg plusszal jottem haza a korhazbol.

Terhesen plusz 8-9kg volt a merlegen.:)

2016. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az lemaradt h nem vettunk semmit, mindent orokoltunk ugymond.:)

Kiveve kisagy babakocsi :) azokat 25-27hetes korom korul vettuk meg.

2016. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
November 19-re vagyok kiírva első babával.hát egyre nehezebben bírok bármit is.főleg sétálni.eddig 7kg van pluszban rajtam de nem szeretnék 10fölé menni.szinte mindenünk megvan már még néhány apróság hiányzik de azt innen onnan beszerzem.már a terhesség kezdetén keztem vásárolni nem akartam engedni a babonáknak hisz annyira várjuk a babucit hogy semmi baj nem lehet.nálatok mi a helyzet?
2016. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
November 24-re vagyok kiírva, nehezen kapok levegőt, a babának csak a ruhái vannak meg, mert házfelújítás miatt nem tudunk még hova pakolni, szeptember végén költözünk be, és akkor lesznek megvéve a nagyobb dolgok. :)
2016. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és eddig 10kg-ot híztam :)
2016. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én november 28 -ra vagyok kiírva, kisfiunk lesz! Összességében jól vagyok, sokat fáj a fejem és gyakran rossz a kedélyállapotom (táppénzen vagyok, a férjem meg reggel 6-kor elmegy és este 10 kor jön haza), rosszul viselem, hogy egész nap kb. nincs kihez szólni. Esténként rosszul alszom. Napközben a hasam még nem gátol semmiben, ha éppen nem fáj a fejem elég tevékeny vagyok. Nyolc kg-t híztam eddig , de 170 cm-el és 44 kg-val indítottam a terhességet. Naponta kismama tornázom. A picinek már majdnem mindent megvettünk: cumisüveg, pelenkázólap, pelenkázós/ruhásszekrény, légzésfigyelő, orsziporszi, lázmérő, cumisüveget melegen tartó termosz és egy overáll kell még. Mi is még költözünk szeptemberben + a férjem nagyban csinálja a házunk felújítását.
2016. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Jól semmi panasz szerencsére! 15kg-t híztam 😅 13at az elso 6 hónap alatt. Azóta megállt. Estére fáradt vagyok, korán elalszom.

Kesz a lakas festés butorcaerek, a pici szobája is. Minden meg van, mosnom kell es vasalni. Márcsak a rugik es bodyk kellenek még. Olyan boldogság bemenni a szobájába (elso baba) 😍

2016. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Én november 14re vagyok kiìrva, első babóka. Hìzni 2 kg-ot hìztam, szerencsére jól viselem a terhességet, kicsit fáradok napközbe, esténként nehezen alszom, de amúgy is rossz alvó voltam mindig is. 24 héten volt egy térdficamom, még mindig azzal szenvedek, nem éppen a legkellemesebb növekvő pocakkal mankózni, illetve most már sántikálni. Babaszoba berendezve csak a kiságy hiányzik meg a bele valók, rugik bodyk, cumisüveg, szóval még van hiányosság, de amint jobban járóképes leszek pótoljuk.

Kellemes és zökkenő mentes babaváràst mindenkinek :)

2016. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!