Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » (Parlagfű) allergiás kismamák,...

(Parlagfű) allergiás kismamák, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Van valami, amivel lehet enyhíteni a tüneteket?

Taknyom-nyálam egybe folyik, de ma az egész szám-torkom is viszket belül, tüsszögök és a szememből is dől a könny.

Kezdek kikészülni. :(



2016. aug. 26. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna.nakem a tengervizes orrspray kicsit enyhíti az orrviszketést.de kívncsi vagyok msok mit írnak.reggel akkorákat tüsszentettem,hogy beszúrt a hasam alja.nagyon rossz volt😞
2016. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nekem az a gondom, hogy nem tudok olyan gyorsan zsebkendőt az orrom elé tenni, mint ahogy szabályosan "kiugrik" belőle a cucc. :(

Aztán néha alább hagy akár egy-egy órára is, szóval én nem is értem, főleg lakáson belül hogy működik ez...

Te hány hetes vagy?

2016. aug. 26. 10:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
18hetes vagyok.a szemem nekem is viszket meg az orrom is folyi,de csak a tüsszögés zavar.Te hány hetes vagy?
2016. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

27. Még sok van hátra.

De épp azon gondolkodtam, hogy minimum még két szezon lesz, mert szoptatás alatt sem lehet semmit szedni...

2016. aug. 26. 11:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,mert nekem ez a 3. terhességem és soha nem jött ki az allergiám....most meg tombol😞
2016. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 3. terhességem, sosem volt ilyen erős az allergiám mint most.


Én a "kutyaharapást szőrével" módszert alkalmazom, a friss parlagfűhajtásokat forrázva teaként iszom. Ez kb. 4-6 órára csillapítja a tüneteket. Ami a nagyobb baj, hogy a környékünkön nem találok parlagfüvet, így tegnap és ma is kimaradt eddig, mert csak frissből hallottam, hogy működik, szárítva még nem próbáltam.

33 hetes vagyok, szerintem én már végig ezzel fogok kínlódni.

2016. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nekem a negyedik.

De az utóbbi években (amikor nem voltam terhes) egyre rosszabb lett minden évben.

Most tetőzik, úgy érzem.

Csak az egész hangulatomat meghatározza, minden percben "jelen van".


Én úgy tudom, hogy immunterápiát saját szakállra nagyon nem szabad csinálni, terhesen meg biztos nem próbálnám ki...

2016. aug. 26. 11:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszoló vagyok.


Már évek óta ezt a módszert alkalmazom, csak a terhesség előtt időnként gyógyszert is szedtem rá, az most kimarad érthető módon. A háziorvos és a nőgyógyászom is engedélyezte, így nem aggódom, megbízom bennük.

2016. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy Neked bejön, én most terhesen mégsem kísérleteznék vele.
2016. aug. 26. 13:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedek rendesen, minden tünet kijött, ami várható volt (nem minden évben szenvedek ennyit). Én már a "végét járom", 3 hét van hátra, amúgy is szenvedős már a vége :)
2016. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!