Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbízható a drogériá...

Mennyire megbízható a drogériákban kapható terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Nem jön meg 3 napja és a férjemmel csináltuk mikor peteérésem volt szeretnénk babát.

Reggel csináltam egy tesztet negatív volt.

Ilyenkor màr mindenképp ki kéne mutatnia?

Vagy esetleg lehet hogy téves mert még korai?



#terhesség #teszt #drogériákban kapható teszt #hamis teszt
2016. aug. 26. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható. Ha negatív a teszt az azt jelenti, hogy nincs elég HCG a szervezetedben. Most vagy nem vagy terhes és más oka van a késésnek, vagy ha csak naptár szerint gondolod mikor volt peteérés azt nem kell készpénznek venni, lehetett az később is. Ez esetben korai is lehet a teszt. Ha nem jön meg, 2-3 naponta lehet ismételni.
2016. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok nagyrèszèt patikaban is aruljak.



Ez olyan, mint apam mikor mondta h ne vegyuk meg 90.ert a wirlpool hutot a tescoban mert az a TESZKÒ...

Hanem vegyuk meg media marktban 120.ert .

Tescivab vettuk es 6eve mukodik is.:D szval na... nem az a lenyeg hol veszed.

De vegyel kèt fajtat. Ha tutira akarsz menni

2016. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megbízható. Nekem a "leggagyibb" teszt is kimutatta, a terhességet, amikor VALÓBAN terhes voltam, és negatív volt, mikor nem voltam az.
2016. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg lehet hogy korai még tesztelni?
2016. aug. 26. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 150 Ft-os teszt ugyanúgy kimutatta a terhességet, mint egy 1.000 Ft-os. Persze lehet kivétel, de szerintem azok is megbízhatóak.
2016. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem drogériás mutatta ki elsőnek, amiről én is azt hittem gagyi, vettünk egyet a patikában, és az is pozitív volt! Ha pontosan akkor volt peteérésed, amikor gondolod, akkor már ki kellett volna mutatnia, ált. az elmaradt menses napján már kimutatja. Ha nem jön meg akkor pár nap múlva tesztelj megint, ha még mindig negatív és nem jön meg, akkor nőgyógyász.
2016. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!