Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kisfiu vagy...

Szerintetek kisfiu vagy kislany van a pociban?

Figyelt kérdés

uh on mar kerdeztek szeretnenk e tudni milyen nemu a baba, de nemet mondtunk, mivel parommal mar a legelejen eldontottuk legyen meglepi. az utolso hetnel tartok, es mar nagyon kivancsiak vagyunk.

terhessegem elott imadtam mindenfele edesseget, de amiota babat varok csak az ecetes dolgok, a savanyu ubi es annak leve, a forro citromos tea, az uveges ecetes hal a kedvenceim. hasam nem hegyes es csipore sem hizom, hanem a hasam inkabb elore nol, igy kis kerek formaja van. 55 kg rol indultam, 68 vagyok.

tudom ez csak babona, es genetikatol is fugg, de aki valaszolna nekem, az mire tippel?

koszonom elore



2016. aug. 26. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezen sok információból én fiúra tippelnék... Szódabikarbona tesztet csináltál? :)
2016. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszi hogy irtal. es hogyan kell csinalni azt a tesztet?
2016. aug. 26. 14:47
 3/12 A kérdező kommentje:
imadom a mustart is, de nagyon
2016. aug. 26. 14:48
 4/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=XYI9tDZFKEI


Nekem azt mutatta, amit a doki is mondott, de hát a végleges eredményt majd szülés után tudjuk meg :)

2016. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
vegigneztem a videot, ma lesz a napja hogy kiprobalom. kosziiiiii
2016. aug. 26. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy terhesség vége fele ugyanúgy mutatja-e ki, de szerintem igen. A 16. héttől lehet elvégezni, én kipróbáltam a 16.-on és a 18.-on, mindkétszer kislányt mutatott.
2016. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nemtudom most hany hetes vagy, de orulok a boldogsagodnak. te mikorra vagy kiirva? elso baba?
2016. aug. 26. 15:28
 8/12 A kérdező kommentje:

>kerek a hasam, a has nagyon lent, sos es ecetes dolgok kivanasa van

>elso tipped fiu

>szodabikarbonas teszt,fiut mutatott ki, mert habzott

>kinai naptar fiut josolt

2016. aug. 26. 15:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok :) Nos, akkor nagy eséllyel fiúcska lesz :) Nevek vannak már?


És a 19. hétben járok, januárban szülök, úgyhogy fele még hátravan :)

2016. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

koszi szepen, majd megirom mindenkepp ide.

a nevvalasztast meg szoba sem hoztuk, de mar epp itt van annak is az ideje hogy valasszunk ketto nevet.

2016. aug. 26. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!