Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan írnátok le azt a...

Hogyan írnátok le azt a pisilési ingert, amit a baba okoz?

Figyelt kérdés

Terhesség közepén, mondjuk a 20-25. hét környékén, tehát nem a legvégén, amikor már sokszor és erősebben nyomja a hólyagot a baba.


Inkább azt érzitek, hogy a semmiből egyszercsak szaladni kell a vécére vagy pedig mondjuk hosszabb időn keresztül érzed, hogy kényelmetlen és menni kéne, esetleg testhelyzet megváltoztatására enyhül/elmúlik?


2016. aug. 26. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam focilabdának nézte a hólyagomat. Farfekvéses volt. Rengetegszer járkáltam pisilni. Éjszaka is.
2016. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
21 hetes leszek holnap.. Van hogy olyan érzés hogy mindjárt bepisilek annyira kell aztán el megyek WC-re és alig jön valami vagy éppen semmi.. De van mikor tudok rendesen is pisilni.. De az inger az ilyen.
2016. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

20. héten örültem, hogy éreztem a babát, azért az túlzás szerintem ha miatta kell pisilned akkor :)

de később abszolút az, hogy rúgott egy nagyot arra, majd hoppá, menni kell, mert alig bírom tartani :D

2016. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

FÉLRE, MERT BEPISILEK!!!!!

Nálunk ez hangzik el a legtöbbször és teljesen hirtelen jön.

2016. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

20. héten még nem is éreztem, csak 22. héttől. A 26-27. hét környékétől kezdett akkorákat rúgni, hogy azt hittem menten összerogyok. Amikor a hólyagomat találta, az bizony azonnali rohanást igényelt.

Egyszer vicces volt, várok a pláza wc-jénél a soromra, akkor épp nem azonnali volt, csak kellett. Nyílik az egyik fülke ajtaja, egy anyuka a 3 körüli lányával volt bent. Az anya épp próbálta felöltöztetni a picurt, de az nem volt éppen segítőkész. Az anya meglát: "te jó ég, gyere gyorsan, tudom milyen ez", majd a félig felöltöztetett gyereket ki, engem meg beterelt azon nyomban, hiába tiltakoztam, hogy még bírom. :) Innen is köszönet!

2016. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második baba, és én is éreztem a 20. héten, h atyaeg, mindjárt bepisilek, közben semmi nem jött. Olyan is volt, h nem belerúgott, hanem sztem rafekudt? nyomás alá helyezte, akkor hiába pisiltem, az inger nem múlt el. Most a 25.heten vagyunk, most attól kell pisilnem, h osszehuzza a hasamat, rafeszit, és jön vele az inger is.
2016. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan arra gondoltam, amit az utolsó válaszadó írt. Tehát akkor van ilyen, hogy ráfekszik :) Pici még ahhoz hogy rugdosson és amiatt kelljen pisilnem, viszont kétszer is tapasztaltam már azt az érzést, hogy éreztem: menni kell, de nem sürgősen. Befejeztem aminek épp neki voltam állva, elmentem pisilni de az inger csak nem múlt. Aztán kis idő múlva megint elmentem abban a reményben, hogy megszűnik, de ugyanúgy éreztem továbbra is. Aztán ledőltem az ágyra és megszűnt. Szóval szerintem a méhem nyomhatta a hólyagot, mert helyzetváltozásra elmúlt az inger.
2016. aug. 26. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes vagyok és az én babám rendszeresen a hasam jobb oldalára húzódik és feszíti ki.a múlt héten a védőnőnél csinálta és nézett is,hogy milyen pici és már így kinyomja a hasamat,hogy teljesen eldeformálódik.na ilyenkor szoktam érezni,hogy menten bepisilek.valami jön is,de az inger nem múlik el.olyankor ha tehetem lefekszem és egyszer csak leszáll a hólyagomról.határozott rúgásai is vannak már,néha a párom is érzi kívülről.😊
2016. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nalam egyszer elofordult, h épp ittam az ásványvizembol, azonban a pici függőlegesen ugy kinyomta magat azonnal ra a holyagra, h visszakoltem ami épp a számban volt. Olyan fájdalmas ingert meg csak egyszer éreztem, amikor nagyon csúnyán fel voltam fazva... Azt senkinek sem kívánom. Azóta csak olyanok vannak, amiket leirtatok, folytonos alig múló, vagy hirtelen jött de alig ürül valami. No meg a normál 😊 persze ez a legritkább. Melóhelyen néznek is időnként 😊 Ügyfélszolgálat napi 10 órában de a tobbiek nagyon segítenek 😉

Üdv

25hkm

2016. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!