Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre, október elejére...

Szeptemberre, október elejére kiírtak, hogy vagytok? 🙂 Nagy pocakotok van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Én október 11-re vagyok kiírva. Még dolgozok, étterembe egész nap állós a munka.. De nem bánom, mert amint leulok elkezd ezerrel fajni a hatam kozepe. Masnak is van ilyen? Altalaba ulos kozbe jon elo. Amint felallok elmulik. 🙂

Viszonylag nincs nagy pocakom. Legalabbis rokonok, baratok szerint nem veszes.. Nektek nagy? Van akinek mas panaszai vannak? Dolgoztok még?

Kisfiu v kislany lesz? Nevet valasztottatok mar? Van aki tudja mar h csaszaros lesz-e?

Elso babatok?


2016. aug. 26. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokadik és hatalmas a hasam. Mozogni alig birok már, de mindegyikkel ilyen hatalmas volt.

A munkahely miatt nem dolgozom, pedig azt terveztem, hogy végig fogok. Mindegy, így alakult, de hiányzik a munka, pedig itthon is van.

Kislányom lesz, még úgy tűnik, hogy végre normál méretű gyermeket fogok szülni, de mivel legutóbb medencevégű volt, ezért lehet, hogy császár lesz.

Nekem a hátam érdekes módon ennél a babánál nem fáj annyira, én is meglepődtem.

2016. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Megkérdezhetem, mi számít hatalmas pocaknak? Mekkora neked? :)


Én október 20-ra vagyok kiírva, és a többiek szerint elég nagy pocakom van. :) Kislány lesz. Elég sokat keményedek meg görcsölök, de minden rendben, a méhszáj is zárt.

2016. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem férek bele a tükörbe a hasammal együtt :DDD
2016. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemsokára töltöm a 36. hetet, szept. második felére vagyok kiírva. Dokim szerint nem húzom addig, kb. 38. hétre jósolja (kartonból látja az előző gyerkőc alakulását, őt is nála szültem).

Munkahelyen ma volt az utolsó napom, a hasam óriási és mindenki azt mondja, hogy már lent van.

2016. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szept 21, de nem hiszem hogy kihúzom addig. Hatalmas a hasam, az elsővel nem volt ekkora. 2,5 évessel vagyok itthon, Apa külföldön, nagyszülő nincs, tesóm segít vmennyit munka után, szóval ugyanúgy cipelem a nagyot, főzök mosok takarítok, játszom stb. Lány van és lesz :) Apa jövő héten jön haza, addig remélem egyben maradunk..
2016. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Október 18-ra vagyok kiírva, sokadik baba szintén, kisfiú lesz és nekem minden bajom van :). Gyomorégés, durva derékfájdalom, amitől esténként csak kapaszkodva tudok közlekedni, talpfájdalom, álmatlanság kínoz, alig alszom, mert vagy megébredek 2 órával azután, hogy elaludtam, vagy el sem alszom hajnal 4-5-ig, miközben reggel kelnem kell a többiekhez. Srácokkal egyedül vittem a nyarat, mert Férj dolgozik és felújít, de azért szuper nyár volt, imádtam velük. Most kezdem érezni, hogy már nem bírok annyit (pl. hosszú autóút, vagy délutáni bicózás a gyerkőcökkel- ők bicón, én gyalog utánuk-, mert akkor aztán már felállni sem tudok), mindezek ellenére muszáj megcsinálni mindent ugyanúgy, mint a terhesség előtt, gondolok itt most mindenféle házimunkára, nincs kifogás :).
2016. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor latom mar mind varjuk, hogy kibujjanak a babócák! 🙂

Nekunk elso baba es kislany lesz. En bicajozok sokat a munkaba az nagyon jo olyankor nem faj semmim bar leszallni mar nehez 😀 Nekem a szemeremcsontom faj nagyon. Foleg estenkent, gyomoregesem is van az is estenkent, szinte minden panaszom estere jon ki. De akkor is ha nem dolgozom... Erdekes:) pesig van h fekszek egesz nap tehat nem mindig a megeroltetes miatt. Nekem nem nagy a pocim.

Nem is tul kicsi:) pont jó. Kerek, meg elöre hegyesedik egy picit. Hazimunka megyeget csak lassabban de a parom segit:) bevasarlas is megyeget ... Mar csak 6 het van hatra. Hamar letelik remelem!:) kitartast nektek is!

2016. aug. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!