Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kádban fürdés terhesen?

Kádban fürdés terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az érdekelne, hogy hogy van ez a kádban fürdés, szabad-e egyáltalán, vagy csak korai időben szabad később már nem, vagy egyszerűen túl van lihegve ez a kérdés is és mindig szabad. Persze azért a kádat megfelelően kell tisztítani, de én mindig szépen kifertőtlenítem.
2016. aug. 26. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosodtól kérdezd meg, mi nem vizsgáltunk, nem tudjuk, hogy milyen kockázatú a terhességed, nyitva van-e a méhszáj, stb.


Amúgy hiába fertőtleníted, ha előtte ürítettél, tökéletesen papírral nem tudod letisztítani, de az e. coli baktériumok vidáman tovaúsznak a vízben.

2016. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajanlatos!Es a nagyon meleg viz sem jo!
2016. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A meleg viz verboseget okozhat ,szval vetelest is okozhat. En furdotem kadban kb 5szor , de nagyon az elejen es nem tul meleg vizben 5-10percig.

:)

2016. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne furodj kadban. Konnyebben kapsz gombat v fertozest olyantol is amitol amugy nem kapnal. Mas a huvely kemhatasa ilyenkor. Konnyebb felboritani is. Pl azol 10 percig a tusfurdos vizben es elkezd csipni.
2016. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kismama úszásra azt mondják jó dolog.. ami igazából közös medence másokkal.. miért lenne ártalmas az otthoni tiszta kád? 29hetes vagyok sokat fürdök kádban és semmi baj.. túl meleg vízben nem szabad mert tényleg megindítja a szülést vagy vetélést okoz.. megfigyelj, hogy tényleg tiszta legyen és ennyi :)
2016. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!