Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor inditjak meg a szulest...

Mikor inditjak meg a szulest a kiirt idopont utan?

Figyelt kérdés
Valaki ha eleri a 40.hetet, vagy mitol fugg ez? ezt az anyukaval donti el az orvos?
2016. aug. 26. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
40+4 hetes vagyok.Meg varnak, nem tudom mire, gondolom azert, mert hatha magatol beindul a szules.
2016. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 40+3 indítottak volna, 3.5 órával azelőtt szültem meg mint mikor meg kellett volna jelennem indításra. nem tudom mitől függ amúgy
2016. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom mindkettotoktol a valaszt. veletek ezt megbeszeltek vagy orvosok dontik el, vagy a kismamaval is ezt az idopontot megbeszelik?
2016. aug. 26. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbeszéltük mind a két gyereknél. Figyelembe veszik az nst, uh és flowmetria eredményeket is. A nagyobbik gyerekemet ezért is indították meg 40+5-nél, mert már minden eredmény romlott, meszesedett a lepény és a köldökzsinór is. A kisebbik 40+3-nál magától indult. Kórház, orvos és eredményfüggő is.
2016. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40 hetes vagyok, megorulok mar,remelem megindul v inditjak vmikor:(
2016. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 41hetesen kellett volna befekudnom. Arra a napra meg volt idopontom nst-re es eredmenytol fuggetlenul kellett volna es inditottak is ha ugy lett volna. De meg aznap hajnalban mevindult es megszuletett! :)
2016. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orvos dönti el, az anyuka, a baba és a méhlepény állapotétól függően. (rosszabb esetben a doki szabadságtervétől függően) Amennyire én tudom maximum 42+0-ig várnak.
2016. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 40. hét után 10 napot várnak, eredményektől függően. Mikor bent feküdtem, akkor az egyik kismamának a +10. napja volt, aznap reggel elkezdett nyílni, annyira csak, hogy tudtak nézni magzatvizet, ami tiszta volt, így még mindig váratták, hogy hátha beindul végre. 2 nap múlva sem történt semmi, aznap indították volna. Előtte még néztek magzatvizet, de már zavaros volt, így azonnal tolták a műtőbe. De nem bánta, 4100 grammos és 57 cm-es lett a kislánya.
2016. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tavaly aug. 17-re voltam kiírva. Aznap kellett befeküdnöm, az orvosom elment szabadságra. Pech. Egy hétig vártak, aztán egy hétig 2 naponta oxitocin terhelés, aztán harmadik hét hétfőjén szülésindítás. Így 31-én szültem. Valószínűleg el lett számolva. Várhattak volna még, minden eredmény jó volt. Legközelebb erősködök, hogyha így alakul, hogy várjuk ki a végét.
2016. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!