Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszaj terhesvitaminy szedni?

Muszaj terhesvitaminy szedni?

Figyelt kérdés
Holnap toltom a 7.hetet, de csal folsavat szedek.
2016. aug. 27. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem kotelezo, mindenki eldontheti maga. En szedem, de sokkal inkabb a magam egeszsegeert, mert a baba ugyis elveszi, amire neki szuksege van. Szamomra logikus, hogy az a vitaminmennyiseg, ami nekem eleg volt meg a terhesseg elott, az most kettonknek nem eleg. Szoval en ezert szedem. Kart biztosan nem okozok vele
2016. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Én szedtem az elsőnél és most is szedek. Engem megnyugtat és a verkepem is szuper volt. Az első 3050 grammal született, szóval nem lett óriás baba, mint ahogy mondani szokták.
2016. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat meg D vitamint szedek. Minden terhesvitamintól hánytam, amit kipróbáltam. 20 hetes vagyok minden leletem tökéletes eddig és a baba is szépen növekszik.
2016. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
A terhesvitamin pénzcsalás. Szerinted miért megy olyan jól a gyógyszergyáraknak? Reklámozzák a szintetikus vitaminokat és a fogyasztók vásárolnak. Ami kell a babának a szervezeted adja neki. Most bőség van, dinnye, szőlő, szilva, barack ezeket enném. Olajos magvakat.
2016. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Folsavat szedtem, meg sima multivitamint, illetve magnéziumot
2016. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A lanyonnal szedtem es vegig hanytam. Most leszek 7 hetes terhes es meg elkerult a hanyinger. Nem tudom, hogy van-e osszefyggose koztuk
2016. aug. 27. 14:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2016. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Én nem szedtem, mégis 18 hétig nagyon rosszul voltam.
2016. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:D nyugi, az eg vilagon semmi osszefugges. Az elsovel egyszer se volt meg csak hanyingeren sem, most a masodikkal a 18. hetig hanytam. Mindketszer szedtem terhesvitamint.
2016. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Számomra is egyértelmű hogy rossz étkezési szokások vannak nalam, ami a terhesség alatt fokozódott. Elotte us finnyás voltam, most meg aztán tokeletesen hajlamos vagyok inkabb semmit sem enni mint olyan amit csak muszáj lenne. En elotte is kiegészítőt szedtem, de azóta is. Plusz kalcium és Omega 3 is jön. Sajnos nalam kimarad a hus, tojás, zöldségek jó része, gyümölcsből is csak bizonyosak jöhetnek. Igy tudom h nem kapna meg a picim ami kellene.

Üdv

25hkm

2016. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!