Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is van ilyen kellemetle...

Másnak is van ilyen kellemetlen tünete?

Figyelt kérdés

35 hetes terhessègi hét óta vizesedek és azóta izzada lâbam de nagyon.Kellemetlen .Igyekszem sokszor megmosni egy nap és vettem rà dezodort de olyan ciki a csalàdom előtt is.

Ugye el fog múlni??


2016. aug. 27. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Most teljesen másként működik a hormonháztartásod, talán ez okozhatja. El fog múlni. Az utolsó hetekben én is erőteljesen izzadtam már mindenhol, (augusztus volt, kánikula) aztán a szülés után szépen lassan elmúlt. Kitartást! :)
2016. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bal hónaljam büdös minden deo ellenére, pedig sosem volt ilyen gondom. Kitartás, utána jobb lesz.
2016. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. aug. 27. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után jött az izzadás. Legalább fél évig. Éjszaka konkrétan csorgott a lábam szárán a víz. Hormonok... 😃
2016. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Juj:)
2016. aug. 27. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 4hete szültem,a vége felé nekem is nagyon izzadt a lábam,és büdös is volt. Kellemetlen...de szülés után elmúlt :)
2016. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!