Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehetett ez a valadek?

Mitol lehetett ez a valadek?

Figyelt kérdés

38. hetnel tartok mar es ketto hetig a fehernemun mindig kisse szagos, neha feher szinu valadek volt, igy naponta ket fehernemu is kellett. De mar par napja nincs, nemtudom ennek koze volt e nyakdugohoz.

Es a masik ha tusszentek, akkor mindig jon egy kis vizelet is, ezt sem tudom mitol van.


2016. aug. 27. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

A nyákdugó véres, és darabokban jön, úgyhogy nem valószínű. Nekem is van ilyen jellegű folyásom, ez normális terhesség alatt. Ha büdös, az jelezhet fertőzést, de ha csak kissé szagos, azt normál hüvelyflóra is okozhatja.

A tüsszentés, köhögés alatt pedig sajnos néha becsorog a vizelet, hiszen már akkora nyomás van a hólyagon, hogy a hirtelen ingerek hatására már nem tud olyan gyorsan reagálni, mint normál esetben. 38+3 hkm

2016. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A vizelet csepegése ebben az időszakban gykori hisz nagy a baba,nyomja a hólyagot stb.

Viszont a szagos válad3k nem jó.Lehet kis fertőz3s is.

Orvos mit mondott?Gondolom besz3ltél róla hisz ilyenkor folyamatosan kell jàrni.

2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom mindkettotoktol a valaszt. ami volt a valadek nem volt budos, eppen csak kicsit ereztem hogy van egy pici szaga. de szerencsere elmult mar. mar mostanaban a nyakdugot figyelem de meg eddig semmi nincs.
2016. aug. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!