Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az rossz, ha 39 hetesen még...

Az rossz, ha 39 hetesen még teljesen zárt a méhszáj? Mit jelent ez? Késöbb fogok szülni? Vagy nehezebben?

Figyelt kérdés

akiknek hasonlóan zárt volt a méhszájuk ennyi idősen leírnák a tapasztalataikat? Eléggé izgulok már, nagyon szeretném látni a babámat! vannak néha jóslóim, meg pár naoja egész éjszaka volt, meg előtte hasmenésem! A derekam szokott fájni, illetve a szeméremcsontom, meg nyilalgat a hüvelyem, de ennyi... elvileg hétfőre vagyok kiirva!

Félek nem lesz belőle semmi még...


2010. ápr. 21. 11:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Még azt lefelejtettem, hogy a baba már teljesen be van illeszkedve egy jó ideje, feje nagyon mélyen! De mégsem indul...
2010. ápr. 21. 11:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a kiírt napon szültem! Magzatvíz elfolyt éjszaka 2-kor, előtte délután 4-től gyenge fájások. 3-ra értünk a kórházba, zárt méhszájjal!!! Reggel 8:20-ra meglett a pici :)!


Málnalevélteát ittam, könnyű szülés volt.

2010. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez bíztató, köszönöm:) Málnalevél teát én is iszom, de még csak egy hete! Lehet emelem az adagot egy kicsit...
2010. ápr. 21. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy zárt a méhszájad. Egészséges terhességnél végig zárt a méhszáj, ez nem befolyásolja a szülés menetét.

Én végig zárt voltam, a baba sem szállt még le, jóslóm sosem volt, mégis 2 óra alatt megszültem :)

Hallottam olyat, aki már rég nyitva volt, mégis órákon át tartó vajúdás után, császár lett a vége.

Ne izgulj, nem ettől függ a szülésed!!

2010. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szülésem napján voltam nst-n, ahol semmi fájás nem volt. A doki megvizsgált, 3000 a méhszáj. Ez a kiírt előtt volt 3 nappal. Aztán még aznap éjszaka elfolyt a magzatvíz. Fájás még másnap reggel sem volt. Aztán kaptam jó adag oxitoncint, amitől hirtelen eltűnt a méhszáj, extra erős fájásaim lettek, és így röpke 3 óra alatt megszületett a Kislányom (első baba).
2010. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan túlhordtam 4 nappal, de zárt méhszájjal mentem be szülni, ill. amikor bementem akkor 5 perces fájásaim voltak - rögtön! - és szűk egy ujjbegynyi volt, 3 óra múlva meg már a karomban volt a babám. :) Attól függ, hogy hogy tudsz tágulni. Én szedtem homeopátiás szereket, lehet, hogy ezek is segítettek. A második babámnál 1 ujjnyira voltam nyitva és 2,5 óra alatt megszületett, úgyhogy bármi megeshet! ;)Ja a másodikat 39+0-nál szültem.
2010. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is zàrva volt a végéig,söt a baba sem volt még jo helyen,azt hittük tulhordom.15.-re voltam kiirva,11.-èn este elfolyt a magzatvizem,bementem a korhàzba.12.-én egész nap 2 perces fàjàsaim voltak,nem inditottàk meg a szülést,szenvedtem még egy napot,a végére 3 centire voltam csak kinyilva,13.-àn délutàn megcsàszàroztak.Ugyhogy sokmindentöl függ hogy hogyan fogsz szülni,sajnos elöre tervezni nem lehet.Remélem te nem jàrsz ugy mint én.Sok siker,könnyü szülést kivànok! 5 hetes kisfiu anyukàja
2010. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam
2010. ápr. 21. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén hétfőre vagyok kiírva. Méhszáj zárva, és minden más tünetem a tiedhez hasonló és én is izgulok már. Első baba lesz, Uzsokiban szülök. És Te?
2010. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én a sote I-en fogok szülni, ha végre itt az idő:)

Már nagyon izgatott vagyok, és türelmetlen, nagyon szeretném már, ha vége lenne... és elkezdődne a következő fejezet:)

drukkolok neked és magamnak is, hogy beinduljon és mihamarabb lássuk a babánkat!

2010. ápr. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!