Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama torna? Mennyire hasznos?

Kismama torna? Mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
II. trimesztertől mennyire hasznos a kismama torna? Gondolom ártani nem árthat mert akkor nem csinálnák. Azért szeretném végezni hogy elkerüljem az eltunyulást és kicsit lazább is legyek, valamint átmozgasson. Viszont olyat is hallottam hogy ezek a csípő lazító gyakorlatok esetleg korábban beindithatjak a szülést. Nem tudom ez mennyire lehet igaz, korábban nem foglalkoztam ezzel a témával. Esetleg tapasztalatok?

2016. aug. 31. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Rubint Réka kismama tornáját csináltam az utolsó napig, egyáltalán nem indult be tőle a szülés, nem megterhelő. A kismama tornán jó kis közösség alakul ki, gyakorlatok vannak amik jók,de nem lesz tőle izomlázad. Viszont csak itt tudod a légzéstechnikát elsajátítani, amit nagyon jó ha megtanulsz mert sok szenvedéstől mentesít, ha apás szülés lesz akkor a férjed elméletben tanulja meg, mert ő fogja mondani az utasításokat (te már nem tudsz ilyenre figyelni)
2016. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kismama tornarol az oszinte velemenyem az h olyan mint sz...nak a pofon.
2016. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kismamatorna szinte mindenhol elérhető kórházban, gyógytornászok által tartva, és szakorvosi beutalóval vehető igénybe. a beutalón az is rajta van, ha könnyített torna vgezhető. ezek csak izom-erősítések, légzőgyakorlatok... ezek tudatában én biztosan nem mennék olyan tormára, amire bárki beeshet, bárkit engednek, had csinálja, mert flelőtlenségnek tartom.
2016. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azért tornáztam, mert előtte is sokat mozogtam, hiányzott volna. Péntek Enikő kismama tornái nekem bejöttek. Nem hiszem, hogy a mozgás árt, főleg ha kellő odafigyeléssel végzi valaki és ha az orvosa nem tiltja vmilyen eü ok miatt.
2016. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. szept. 7. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!