Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen normális hogy...

19 hetesen normális hogy ennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés
Első bába, és kb. egy hete ertem főként amikor lepihenek, de sokszor napközben is. Néha azt hiszem hogy már beképzelem mivel még új a helyzet, de biztos hogy ez ő. Csak kicsit furcsa, az jó ha ennyit mozog? Gondolom később ha nem lesz ekkora helye kevesebbet fog. Akinek bent ilyenkor izgő-mozgó babája volt születés után ilyen kis aktív maradt? :)

2016. szept. 1. 01:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a telefon El írta. *baba, *érzem
2016. szept. 1. 01:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Az aktív mazgatmozgás mindig az egészség és a jól lét jele, úgyhogy örülj neki! Sok boldogságot!

39 hkm

2016. szept. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az első és összetéveszthetetlen mozgása egy igen határozott rúgás volt 18+6 naposan. Gondoltam, majd szépen fokozatosan egyre erősebben fogom érezni. Hát nagyot tévedtem. Innentől még talán 2 nap volt amikor nem igazán mondanám, h aktívan éreztem a babát. 1 héten belül volt olyan, hogy egész éjjel 5-6szor is felébredtem, mert annyira furcsa volt és szokatlan, h éjszaka is megriadtam az aktív mozgására. Nem értettem, ha eddig nem éreztem, akkor most hogy hogy ennyire intenzíven. Azóta már megszoktam, de van, hogy így sem tudok elaludni, vagy visszaaludni miatta olyan erősen és aktívan mozog. Persze mikor már hulla vagyok kicsit szeretném ha nyugodtabb lenne, de alapból örülök neki, hogy már nincs olyan nap, hogy óránként párszor be ne jelentkezne :) A legaktívabb időszaka este 9-11-ig és hajnalban, mikor apa elmegy 5-7 között van. Ilynkor én még aludnék és fekszem, valószínűleg ezért is érzem sokkal intenzívebbnek, de pl most egész reggel óta rugdos belülről :)

Barátnőm két gyerkőce azt mondta, h ilyen aktívak voltak. Hát most is két energizer nyuszija van :D 4-5 óra futás után felpattannak és futás tovább, szóval igen, én ilyen aktív babára számítok :)

Gratulálok :)


Üdv,

25hkm

2016. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. szept. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!