Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha nehezen kapok levegőt és...

Néha nehezen kapok levegőt és fulladok, erősen kell levegőt vennem órákon keresztül, ez nem rossz a babának?

Figyelt kérdés

Eredetileg se jó a tüdőm, most meg terhesen még nehezebb. Előfordul velem legfőképp esténként hogy nem kapok levegőt és sok idő mire újra normálisan tudok lélegezni. Pl. ha egy huzamban sok mindent csinálok és nem pihenek akkor kezdek fulladni vagy pl. ha főzök akkor is előfordul, vagy a fürdőszobai párától is előfordul miután a férjem fürdött. Meg most hogy már kezd nagyobb lenni a pocakom még nehezebb kezd lenni mikor eszem azután van hogy fent érzem a kaját és szintén alig kapok levegőt. :(((

Azt szoktam csinálni hogy pl. beindítom a ventillátort és alá állok és próbálok levegőhöz jutni vagy pedig kinyitom a fagyasztót és onnan próbálok levegőt kapni. Több óra múlva már jobb szokott lenni.


2016. szept. 2. 18:11
 1/4 A kérdező kommentje:
22 hetes kismama vagyok egyébként.
2016. szept. 2. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sokkal többet pihenni. A légszomj gyakori ilyenkor
2016. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akinek sok a súlyfeleslege, annak meg van terhelve a szíve, az is okozhat ilyesmit.

ha erről lenne szó, diétázz. zöldség, gyümölcs, rizs, hal.

2016. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem sok a súlyfeleslegem. De az igaz hogy terhességem alatt a mérleg azért többet mutat most ám egyáltalán nem látszik rajtam.


Próbálok többször kevesebbet enni meg nem egyhuzamban csinálni a dolgokat hanem megpihenek közben.

2016. szept. 3. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!