Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki november elejére vagy...

Van aki november elejére vagy közepére várja a babáját? Hogy vagytok, hogy érzitek mostanában magatokat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én november közepére várom az ikreket,de az orvosom szerint előbb fognak születni. Eddig minden reggel és este hányingerem volt és mindig álmos voltam,most kezdenek a tünetek enyhülni. Te hogy vagy?
2010. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Gratu neked az ikrekhez! :))) Hát én nov.10-ére vagyok kiírva,hát tüneteim nem igazán vannak! Hányingerem nincs, csak erős öklendezésem, ami sokszor megvisel, de ha ettem vmit, már jobb is! Sokat vagyok álmos! Amugy jol vagyok!
2010. ápr. 21. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány heteske vagy akkor?Hány hetesen állapitotta meg hogy kettő van?Szedtél valamit,hogy kettő lett?
2010. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok ikres kismamák az előző voltam!!Majd még nálam kiderül hogy osztódtak e!:-)Én december elejére várom.Minden jót!
2010. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked lombikod lesz? MOst lesz a beülti?
2010. ápr. 21. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok én is a babához! November 15-re vagyok kiírva.Először 4 hetesen voltam orvosnál,mert volt egy elhalt terhességem,de akkor még csak 1 petezsákot látott. 7 hetesen mentem hozzá újból és akkor mondta,hogy ketten vannak.Nem szedtem előtte semmit és a családunkba sem születtek eddig még ikrek.Nagyon örülök a hogy két babánk lesz.
2010. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:54-es vagyok tőlem kérded?Nekem nem beültetett csak gyógyszert szedtem,clostilbegytet,csak 5napig,és terhes maradtam!!:-)
2010. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18:56-tól kérdezem?
2010. ápr. 21. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én nov.19-re várom a 2 babámat.(kisfiam 20 hós)Hasi myoma műtét miatt császárom volt,és lesz.Jól vagyok,nagyon enyhe émelygés reggel és határozott gyomorégés egész nap.
2010. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!