Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első 2 terhességnél nem...

Ha az első 2 terhességnél nem volt gond a méhszájjal a 3-nál sem lesz?

Figyelt kérdés

Mindkét terességem császáros szülés volt,de magától megindultak

Az első 36 hetesen a második 38 +3 hetesen.Most 20 hetes vagyok és mostanában sokat aggódok,hogy rendben legyen a méhszáj.Nagyon ritkán an egy- egy gyenge görcs talán emiatt.2 hete nézte az orvos teljesen zárva volt.Köszi a válaszokat.


2016. szept. 10. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért császároztak ha minden beindult magátol?
2016. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kisfiam faros volt.A kislányom így már alapból császáros volt.Most a 3. meg már nem is kérdés.
2016. szept. 10. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem szép időben szültél. A 36 . hét jó picit korai a 38 hét +3 nap az szép.

Szerintem ne félj a méhszájtól. A dokid biztos tudja és nézegetni fogja amikor csak lehetert ugye sűrűn se egészséges.

Szerintem nyugodj meg ha nem volt gond most annyit nem értek miért hiszed lehet?

2016. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Talán mert problémásan indult ez a terhesség(5 hétig vérezgettem) és ezért alakult ki bennem a "túlzott" féltés.Tudom,hogy teljesen normális egy kis görcs,meg tudom,hogy a sok keményedés nyitja és szerencsére ez nem jellemző egyenlőre.Persze nem parázok,csak sokszor e körül járnak a gondolataim.
2016. szept. 10. 17:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja értelek. Hát könnyű ezt mondanom de nyugodj meg!

Mindenkibe van egy félelem mert a babájáról van szó. Anyaoroszlánok vagyunk. Fő hogyha jön a követkető vizsgálat esetleg kérdezdeg a dokit meg tudná nézni. Bár nem ajánlott mindig nem tesz jót a nyúlka piszka.

2016. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Reméljük minden rendben lesz! Én is ettől parázok. Nekem is mindegyik császár. Első 41 második 35 hét. A harmadikon dolgozunk.
2016. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.jövő héten megyek az orvoshoz akkor úgy is megnézi újra.Vizsgálat után ált meg szoktam nyugodni,aztán persze ahogy halad előre a terhesség,nyugodtabb az ember lánya.A babó nagyon sokat mozog😊
2016. szept. 12. 08:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen ahogy telik az idő. De neked biztos sűrűbben fogják figyelni főleg ha szólsz is.
2016. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
3-4 Hetente járok,eddig minden alkalommal nézte és mindig rá is kérdezek.😊 De csak a 3. baba már.Bár mivel nem természetes szülések voltak hátha nem gyengült annyit.
2016. szept. 12. 13:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Jól gondolom kicsit megnyugodtál mostmár?

:)

2016. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!