Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő héten megyünk 4D-s...

Jövő héten megyünk 4D-s UH-ra, izgulok, meg várom, ugyanakkor félek, mi van, ha valami nincs rendben? Mennyi lehet az esélye, hogyha idáig minden oké volt, akkor most találnak valamit?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, emiatt végképp ne izgulj! Ha jó volt eddig az UH-s orvosod, 2 dimenzióban is gyönyörűen látja, ha valami nincs rendben. A 4D-sen persze szebben látja, de pici a valószínűsége, hogy most valami újat fog felfedezni. Inkább örülj annak, hogy látni fogod a pofiját is, s hogy milyen formás a kis teste. Sokan egyébként csak babamozinak használják a 4D-t. Most biztosan kiderül, kisfiú-e vagy kislány. Szóval,inkább erre koncentrálj! :)
2008. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is mostanában megyek a férjemmel, de absz. nem izgulok. Biztos minden okés lesz nektek is és a könnyek max. a meghatódás miatt fognak végigcsorogni az arcotokon. Ne izgulj, ha eddig minden oké volt akkor már biztos nem lesz baj. 23 heteskék
2008. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig minden rendben volt nincs miért aggódnod.Én is voltam 4d-n és tény hogy megnyugodtam amikor láttam minden rendben van nála.Csodálatos élmény megpillantani!Ne aggodalmaskodj!Minden jót!31.-hetes kismami
2008. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és kedves válaszokat!!
2008. okt. 2. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Egy barátnőmnek viszont a 20. héten derült ki 4D-s UH-n, hogy beteg a baba. 2D-ben meg azt mondta a dokija, hogy minden rendben. Sajnos kiderült, hogy a 4D-s UH-nak volt igaza, meg is kellett szakítani a terhességet.

Hanyadik hétben vagy?

Persze, persze, ne izgulj, de előfordul, hogy valamit csak 4D-sen vesznek észre, 2D-sen nem. Ezért nem mindegy hány hetes vagy most.

23 hetes kismama

2008. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Bejelentkeztem, aztán nagyon vártam, hogy mehessünk végre, de előtte való nap már nagyon izgultam, aztán mikor kijöttünk a dokitól mindig felhőtlenül boldog lettem. Ne izgulj, mert a baba mindent megérez, persze könnyű ezt mondani, akkor nyugszunk meg, amikor a kezünkbe adják, és mosolyogva ennyit mondanak: "Gratulálok anyuka az egészséges babájához!" Aztán meg más miatt kezdünk el aggódni (evett e eleget, miért fáj a hasa stb.), ez így természetes szerintem
2008. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell izgulni, ha a terhességed alatt minden rendben volt és a vérvételeredményeknél sem találtak semmi szokatlant akkor nem lesz semmi baj. tymy
2008. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!