Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki úgy esett...

Van itt olyan, aki úgy esett teherbe, hogy majdnem minden nap együtt voltak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én soha nem méricskéltem, nem figyelgettem magam, csak egyszerűen szerettük egymást. Nem készültünk rá teljes idegrendszerrel a babára, hanem hagytuk, hogy a természet végezze a dolgát... bejött :)
2010. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtük a 'gyerekprojektet', minden nap együtt voltunk, volt hogy egy nap többször is. Miért?
2010. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok.

Elsővel és másodikkal is. Minden nap együtt voltunk, kivéve amikor megvolt.

Mindkettő első próbálkozásra sikerült.

2010. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is jelentkezem,mondjuk mi nem is terveztük de kanos-kamasz énünk előtérbe került bár már nem voltunk azok:D
2010. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért mert sokat olvasom itt, hogy nem jó ha minden nap együtt vagyunk, mert annyi idő alatt nem termelődik újra megfelelő és jó minőségű sperma. Ezért szoktak 2 napot mondani inkább.
2010. ápr. 23. 10:27
 6/12 anonim ***** válasza:

hát mi is minden nap együtt voltunk az első babánál, szinte egyből összejött :) nem védekeztünk, nem görcsöltünk, csak szerettünk :)

most a másodiknál már nem volt energiánk minden nap együtt lenni, melozunk mindketten a kics mellett, meg ott a nagykamaszunk, és egy év alatt lett meg a kisteso :) de rajta sem görcsöltünk h mikor jön már.


csak szeress természetesen ugy ahogy nektek jol esik :):):) sok sikert :)

2010. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hát, nekünk egyből összejött és a bébi gyönyörű, csodálatos és makk egészséges...
2010. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is mindennap eggyütt voltunk, pedig nállunk mindkét oldalról voltak problémák! Egyik hónapban még azt mondta az orvos, hogy nem fog simán ősszejőnni, kővetkező hónapban már terhesen mentem vissza!!!:-) Nagy a szerelem ereje!
2010. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is mindennap együtt voltunk és elsőre összejött :))

szerintem ez a 2 napos dolog is csak egy hiedelem. vagy lehet, hogy annak jó, akinek eleve kevesebb a spermája. szerintem nálunk nem volt gond :))

2010. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem spermafüggő. Valakinek rossz minőségű, ott jó, ha ritkábban vannak együtt. De ha jó a sperma, akkor nem baj, ha minden nap.
2010. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!