Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes vagyok. Tegnap olyan...

Lolol kérdése:

22hetes vagyok. Tegnap olyan volt mintha kiakarták volna szakítani a hasam alját. Mitől lehetett ez? Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megilyeszteni, de szerintem nem! Menj minél előbb vissza a dokidhoz! Nekem mindig azt mondta,hogy ha gőrcsőlők vagy vérzek azonnal menjek! Ha még enyhe görcsöd lett volna...de ez biztos nem jó így!
2010. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Előttem írónak hát LY-nal ne is akard megijeszteni! Amúgy semmi gond, valószínűleg elfáradtál ,vagy a bébi olyan ideget nyom, nyúlnak a méhszalagok stb.
2010. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!én is 22 hetes vagyok és nekem is szokott erősebben keményedni a hasam alja.Ha úgy érzed,hogy többször visszatér vagy nem múlik vagy ne adj Isten vérzel,azonnal kórház.De nem hinném,hogy baj lenne,mert akkor azt írtad volna,hogy ma is tapasztaltad ezt.Pihenj sokat és ne aggódj!Boldog babavárást
2010. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma is ugyanez volt,amikor elindultam a boltba.Ilyen szúrószerű fájdalom volt,de nagyon lent a hasam alján.Remélem tényleg csak a méhem nő.
2010. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18:51 Hoppá, hogyhogy nem dőlt betűvel ír a kérdés írója?
2010. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy hogy az ismerősöméről írtam,de a kérdés nem ez volt.
2010. ápr. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!