Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok. Tegnap...

5hetes terhes vagyok. Tegnap voltam dokinál, a petezsákot beárnyékolja valami, valószínűleg miómagóc. Szívhang van. Volt másnak is terhesség elején ilyen miómája?

Figyelt kérdés
kivagyok:(2 hét mulva kell mennem.akkor dől el minden.
2010. ápr. 23. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kismamának okoz ijedtséget a mióma. A mióma ártalmatlan, általában a terhesség előrehaladtával legtöbbször leáll a növekedése, sőt fel is szívódhat. Az egyik ismerősömnek pl. orvos javasolta, hogy essen teherbe, hogy a miómái eltűnjenek. Sikerült is neki, sosem okoztak neki problémát a terhesség alatt és kb. félidőre el is tűntek.
2010. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy ismerősömnek terhességgel egyidőben derült ki, hogy miomája is van, nem volt gondja belőle. zavartalan volt a terhessége és azóta van egy nagyon édes egészséges kislánya.

nekem is van miomám, azt mondták kicsi és nem okozhat gondot terhességnél.

szerintem esetedben is erről lehet szó. ne aggódj!

2010. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ja! És gratulálok a babához!!!
2010. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vigaszt, rendesek vagytok!

furcsamód én itt 3 év alatt mindig csak rendes, segítőkész emberekkel találkoztam:)

2 hétig intenzíven pihennem kell...

utánaolvastam, és láttam ,hogy a miómagóc önmagában nem veszélyes, de ez sajna közvetlenűl a petezsáknál van.

kaptam utrogestant és 6 szem magneb6ot kell szednem naponta.

van egy 14 hónapos kislányom, ellette igen csak nehéz az intenzív pihenés:(

2010. ápr. 23. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek is van miómája, azt mondta a közös dokink, hogy semmi problémát nem fog neki okozni a várandósság során.Gratulálok!
2010. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!