Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 3. gyeremekemet...

Jelenleg 3. gyeremekemet várom,37. hétben vagyok a babám far fekvésű. (az első 2 koponyás spontán szülés volt), van-e esélyem, hogy a szülésig megfordul a baba, ha nem, megtudom-e spontán szülni? (az orvosom szerint, Igen).

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl nagy a baba (nekem azt mondták,hogy max.3 kg),akkor természetes úton is meg tudod szülni,de amúgy az egyik ismerősömnek a 39.hétben fordult meg,de ennek a csodájára jártak a dokik,úgyhogy nem biztos,hogy Neked is megfordul a.Minden jót kívánok!32 hetes kismami
2008. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben meg tud még fordulni, de szerintem kicsi rá az esély. Azért szorítok, hátha. :)

23 hetes kismama

2008. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Múltkor mondta NST-n az egyik kismama, hogy a 39. hétben van, és most fordult meg a babájuk. Szóval ez alapján minden lehetséges.
2008. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én szülésznőm azt mondta, hogy az utolsó hónapban is be tud még fordulni a baba, főleg azoknál, akik már nem először szülnek. De volt már olyan szülése, ahol az addig farfekvéses baba a vajúdás kezdetén az első méhösszehúzódások hatására fordult meg, igaz, hogy annak az anyukának nem szállt le a pocakja szülés előtt, tehát a baba nem volt beékelődve a medencébe.

Egyébként édesanyám a bátyámat farfekvéssel szülte meg és 3900 gramm volt a testvérem, igaz, hogy már második baba volt, de édesanyám nem volt nagy darab széles csípőjű nő, hanem átlagos testalkatú.

Én a 32. hétben vagyok első babával, még mi is farfekvésesek vagyunk, de ahogy közeledik az idő egyre több faros sztorival találkozom és egyre több nőtől hallottam, hogy gond nélkül megszülte a faros fekvésű babáját. Szóval csak pozitívan kell gondolkodni: még megfordulhat, de ha nem, akkor is kijön a baba, bent nem marad, ez biztos!

Sok sikert!

2008. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!