Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemiszerv feszülés illetve...

Babyboom567 kérdése:

Nemiszerv feszülés illetve fájdalom volt valakinek?

Figyelt kérdés
26.hetes vagyok, és ma ilyen furcsa érzésem lett,(fáj,feszül az egész puncim) főleg járás közben.Nem belülről feszül, inkább olyan mintha megrúgtak volna alulról.Nem görcsölök semmi egyéb, baba mocorog ,de ilyenem még nem volt.Normális ez?első baba
2016. szept. 20. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyentájt, hogy fájt nagyon, igen, pont mintha alámrúgtak volna...

Nekem azt mondta a doki rá, hogy rendződnek belül a dolgok, fogy a hely, nyom a baba.

2016. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok, és ugyan ez van nálam is. Van amikor menni is alig bírok... Ilyenkor mindig nőbe gy nagyobbat a hasam is, gondolom rendeződnek hozzá a dolgok odabent. Magnéziumot szoktam bevenni, valamennyit segít.
2016. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!