Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős fehér folyás? Mitől...

Erős fehér folyás? Mitől lehet, tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok, pár hete elég erős fehér folyásom van, de annyira, hogy viszket tőle a nunim, gondolom egy idő után kicsípi, vagy nem tudom mért. van ez ellen valami?

Lehet most hülyeséget kérdezek ezzel, de akkor kezdődött, mikor volt egy kisebb kihagyásunk párommal szex terén, akkor egyik este együtt voltunk, másnap semmi folyás, aznap este megint együtt voltunk, most annak lassan egy hete és megint visszajött és megint egyre erősebb. okozhatja ez, vagy csak véletlen egybeesés lenne? Járt már így valaki?


2016. szept. 22. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben én nőgyógyászhoz mennék.Ha pl valami fertőzésed van az koraszülést is okozhat.

Ha meg nem talál semmit akkor javasol kúpot a hüvelyflóra helyreállítására.

2016. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
orvoshoz kén menni, tenyésztésre.
2016. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nünü87 ***** válasza:
Nekem is volt folyásom hüvelykúpot és gyógyszert írt rá a dokim. Ha csak fehér és nem bűzös akkor nem lesz bajotok de mindenképpen nézesd meg a dokiddal mert kezelni kell nehogy majd esetleg a szülésnél okozzon problémát. Rád nem lesz veszélyes de ha természetesen szülsz a babádra az lehet.
2016. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!