Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehéz vagy kemény has? Volt...

Babyboom567 kérdése:

Nehéz vagy kemény has? Volt valakinek?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, és kb 3 napja,olyan "nehéz" a hasam.Ilyenem még nem volt, nem is keményedtem, nem tudom mi lehet ez.Baba mozog, különben minden rendben, magnéziumot szedek.Volt ilyen valakinek?Akinek keményedett a hasa az milyen érzés,meddig tart a keményedés?MIkor baj?
2016. szept. 26. 04:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.A feszesség nem ugyan az mint a keményedés.A keményedés 30-60 másodpercig tart és az egész méhet érinti.Pár másodperces megfeszülés a babától van,illetve helyzetváltoztatáskor,ha mondjuk felkelsz az ágyból,megfeszül.Az a nem jó,ha keményedésből van sok,1órán belül 4-5.Szerintem most abban az időszakban vagy,hogy gyorsan nő a baba és ez azért lehet.Szedjél több magnéziumot és próbálj pihenni.
2016. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!