Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozat a 3....

Apasági nyilatkozat a 3. kerületben hol és hogyan? Sűrgős lenne.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnénk megcsináltatni az apaságit,már tudjuk hogy a polgármesteri hivatalba kell menni.


Anyakönyvvezetőnél kell megcsináltatni?

Mit kell vinni?Személyin,lakcímkártyán,várandóssági kiskönyven kívűl.Leletet kell vagy hajadonságit kell csináltatni,ha igen hol?


Pénzbe kerül?

Hogyan tudom elintézni?Időpontot kell kérni vagy csak bemegyek és megcsinálják?

Azt is tudom hogy mikor vannak és hogy mettől meddig.



2016. szept. 26. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel az illetékes anyakönyvvezetőt mert többnyire időpontot adnak. A telefonba választ ad a kérdéseidre,de nem bemész hanem a pároddal együtt bementek!!! Amúgy ingyenes
2016. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk a Kormányablakban lehetett intézni, kellett az igazolás, amit a védőnő állít ki, hogy valóban terhes vagy (ezt le is fénymásolták nálunk) illetve mindkét szülőnek kellettek a személyes okmányai.

Mi nem időpontra mentünk,hanem csak simán fogadási időben, de kb az összes papírmunkát is meg a várakozást is beleszámolva sztem kb fél óra alatt végeztünk.

Egyébként ingyenes.

2016. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es te a 3.keruletben voltal??
2016. szept. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!