Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocaktapirol hogy szoktatok...

Pocaktapirol hogy szoktatok lepattintani a rokonokat? Nagyon idegesit es ugyse a kedvukert fog rugdosodni a baba.

Figyelt kérdés
Nekem ez egyenesen tapizassal er fel es nagyon kellemetlenul erzem magam tole. Es egyszeruen nem fogjak fel, h a nem az nem.
2016. szept. 26. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mondtam hogy ne fogdossák a hasam mert nem esik jól.. Túl intim.. Nem volt belőle hiszti elfogadták... 25+2 hetes vagyok.
2016. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

mindenkinek előtte mondtam h utálom ha fogdosnak ...

erre a reakció h de ö a babát akarja simogatni

mondom majd ha megszületik de addig az én hasamat taperolja szal kocc róla


kénytelen voltam tökre alpári lenni h békén hagyjanak


konkrétan a sógornőmet pofon kellet vágni h felfogja h ne tapogasson állandóan

de utána is próbálkozott

amúgy sem szeretem ha ölelgetnek puszilgatnak


szal van akit semmivel sem ...

az értelmesebje elsőre felfogja

2016. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Terhesség előtt is nagyon utáltam ha hozzámérnek (nyilván a férjem nem tartozik ebben bele :)), így terhesen szerencsére nem sokaknak jutott eszükbe a fogdosás. Egy rokon van aki amint meglát lerohanja a hasamat és puszilgatja, szinte rosszul leszek tőle. Épp ezért minimalizáltam vele a találkozást. Mire tudnék neki szólni már lóg is a hasamon így az elkerülés a legjobb megoldás.
2016. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon rokonlelkek irtak ide :) soha ne szerettem en se, meg a boltban se ha hozzam er valaki, persze kivetel a ferjem. tiszta ideg vok mar akkor is, ha a hatsomba toljak a bevasarlokocsit vagy sorban allas kozben nagyon kozel jonnek :D. mindenkit felpontoztam egyebkent :) lehet en is atvaltok bunkoba, ha mashogy nem fogjak fel. jo erzes, h mar most szeretik a picurkat, de varjak ki a sorukat :) :P
2016. szept. 26. 14:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy nem tesz jót a babának ha simogatják, mert keményedik tőle a hasad és az izomhúzódások vetélést okozhatnak.

Most az jutott eszembe, hogy vannak stop táblás vicces pólók is, vagy egy nagy oroszlános: Látod, ez megharap ha hozzányúlsz szöveggel rá lehet vicsorítani az illetőre.

Én a párommal szoktam hülyéskedni -nem terhesen is akár-, hogy ha megnyomod a pocimat rádrakom az előbb lenyelt ebédet.

Egyébként meg mondd meg, hogy nem szereted és ez a Te hasad. Ha azt mondja, hogy nem, mert ő csak a gyereket akkor húzd fel a pólót és mondd meg neki, hogy simogasd meg úgy a gyereket, hogy nem érsz hozzám és elhiszem..

2016. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg őket, hogy ne nyúljanak a hasadhoz, mert az neked kellemetlen, az a te tested.


Én ilyenkor automatikusan hátraléptem egyet, de nem tudtam minden tapizót megelőzni így se. Volt már amikor azt mondtam, akkor most mutassa meg ő is a hasát, szerintem az még nagyobb. Jól meg is sértődött, de nem érdekelt. Akivel nem lehet szépen beszélni, azzal nincs mit tenni. Jó volt, hogy ebben a férjem is mellém állt és ő állította le a tolakodókat.

2016. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is megmondtam már hogy nem szeretem ha hozzá érnek, kellemetlen, meg amúgy is. De van olyan mikor hirtelen hátulról oda jön egy ismerős és elkezdi simogatni a hasam hogy ő hogy szereti a kis babucikat. Na attól kész vagyok. Szóval van olyan hogy hiába mondod el nem fogják felfogni, akinek meg van egy csöpp esze nem fogdos :/
2016. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy idegesít. Nem is értem, mi jut annak az eszébe, aki fogdossa egy rokon hasát. Ez házastársak között oké, de még anyámnak sem engedném, hogy az engedélyem nélkül tapizzon... Persze ők tudják, hogy alapból utálom ezt. Nem is értem, tényleg.
2016. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Én is bunkóznék az ilyen tapizókkal, de még azt meg lehet próbálni, hogy mikor kezdenének tapizni, akkor férjeddel közösen visszatapizzátok az illetőt: édesded hangon lehet neki mondani, miközben simogatjátok a hasát, hogy jaaaj, hát te híztál, mióta utoljára találkoztunk, hogy redőzik a hasad. Meg ilyeneket :P
2016. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
altalaban en is hatralepek, ez a legutobb se volt kivetel, miutan mondtam, h ez nekem furcsa, addig lepkedtem hatra, mig fal lett mogottem... es ennek ellenere is ment a tapera :@
2016. szept. 26. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!