Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mennyit alszik...

Most akkor mennyit alszik mégis egy magzat 25 hetes terhességnél?

Figyelt kérdés
Mindenütt azt olvasom hogy kb. 20 órát alszik. Hát ezt nem hinném mert az enyém szinte állandóan ébren van, mozog, rugdos van amikor erősebben és van amikor gyengébben, többféle mozdulatai vannak és én mindent érzek már. Éjszaka én alszom, lehet nagyrészt akkor ő is alszik, de nappal többet van ébren, alig van olyan pillanat amikor mozdulatlan és nyugodt...
2016. szept. 26. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Álmában is rúgkapálhat. :)
2016. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt is olvastam, de azért furcsa nekem hogy álmában is...
2016. szept. 26. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Vannak, akik alvás közben járkálnak, pedig már felnőttek, elvileg teljesen jól kifejlett idegrendszerrel. Egy magzat ehhez képest még kb. sehol se tart a fejlődésben, ezért szerintem simán belefér, hogy még nem kb. mozdulatlanul alszik, hanem rúgkapálva. Aztán majd elmúlik ez, ahogy fejlődik.
2016. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az enyém is ilyen volt - és kint is ilyen :)
2016. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen realis a 20 ora, bar en meg sosem olvasgattam errol. Ha abbol indulok ki, hogy az ujszulott fiam 18 orat aludt, akkor nekem teljesen hiheto. Es valoban igaz az, hogy alvas kozben is mozgolodnak. Mint ahogyan a felnottek is.
2016. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

na majd ha megszületik jöhet a következő kérdésed, hogy normális-e ha álmában mocorog a babám? :D


ráadásul vízben van, 25 hetesen rengeteg helye van. dobj be valamit egy pohár vízbe és mozgasd meg a poharat, mi lesz? a víz mozgásra bírja a tárgyat.

2016. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megszületett már nem lesz ez olyan elképzelhetetlen számodra. :) az enyém is folyamatosan mozgott és úgy tűnt sosem alszik. Mikor megszületett is hadonászott a kezeivel meg rugkapált, közben pedig aludt. :)
2016. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Első baba és nem voltam még semmilyen kapcsolatban sem újszülöttel. Nekem ez az egész újdonság még.
2016. szept. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!