Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 7 hetesen? Folyama...

Normális ez 7 hetesen? Folyamatos hányingerem van egész nap de ez még a kisebbik "gond" a szédülések is szinte folyamatosak mikor felállok valahonnan vagy csak szimplán járás közbe ugy meg tudok szédülni. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nincs mit tenni. Ilyen a terhesség , ilyen tünetek az esetek 90% ában elöfordulnak.

Ki kell birni, nincs mit tenni, ahhoz h gyereked lehessen.

Vérnyomast mindenkinek mérnek , gondolom tied is kontroll alatt .

Sajnalom , h ezek a dolgok tabutémák , az ember nem szivesen beszel terhesseg alatti tunetekröl csak a cukormázas rózsaszin féligazságokról .

Egy terhesség es szules óriási dolog a szervezetnek .

Sok sikert !

2016. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ez csak a kezdet .

De a pozitiv érzések eltompitják a sok kellemetlenséget ,

2016. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez mind beleférhet. De azért jelezd a dokinak,minden terhesség egyedi.
2016. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás miatti szédelgésre a legjobb, ha több vizet iszol. Nekem segített. És állítólav a hányingeren is javíthat, de nekem az pont fordítva volt, akkor hánytam csak igazán, ha ittam egy pohár valamit :)
2016. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!