Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik normal testalkatrol...

Akik normal testalkatrol indultak es a terhesseg elejen 5-10 kilot fogytak, hany hetes terhesek voltatok, mire ujra elertetek a kezdosulyt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam kicsit kacifántosabb volt a helyzet. Az elején a hányás miatt fogytam 5 kilót. A 12. hét után elkezdtem visszahízni, de a 21. héten vakbélgyuszival műtöttek, úgyhogy diétáznom kellett. A 28. héten kiderült, hogy terhességi cukrom van. Kőkemény diéta következett.

Szülés után 10 kilóval voltam könnyebb, mint mikor teherbe estem, ami nálam iszonyú sok. Kb. úgy néztem ki a terhesség végén, mint egy pálcikaember egy gombóccal a hasán.

2016. szept. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz csak 4 kilót fogytam az elején de kb 24-25 hetes koromban szereztem vissza a kezdősúlyom. A vége pedig +7 kg lett.
2016. szept. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normál testalkatról 5-10kg-ot fogyni? Sokat hánytál az elején vagy miért?
2016. szept. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, koszonom a valaszokat. En 170/67rol indultam es kb a 15. hetig fogytam folyamatosan. Egyszer sem hanytam, de ejjel nappal hanyingerem volt, ezert lenyegesen kevesebbet ettem, mint egyebkent. 60ig mentem le, tehat 7 kgot fogytam. Most 22 hetes vagyok es 63 kg.
2016. szept. 27. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, en az elso terhessegenel 62 kilorol 57re fogytam. 20 hetesen meg 58 voltam, szoval addig visszaszedni se igen kezdtem. Utana indult be a sulygarapodas, en az utolso trimeszterben hiztam igazan (nem vizesedtem), vegul 68 kiloval szultem. 179 cm vagyok.
2016. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!