Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mar hizasnak szamit?

Ez mar hizasnak szamit?

Figyelt kérdés
Ha a terhessegem elso 15 heteben fogytam, majd szepen lassan elkezdtek visszajonni a kilok, akkor az mar hizasnak szamit, vagy csak onnantol, hogy elertem a kiindulo sulyt?
2016. szept. 26. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a doki, hogy a kiinduló súly számít
2016. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit a kiinduló súlyodtól számítva felszedsz, az számít súlygyarapodásnak. Nyugi, én is a 15. hétre értem el ismét a kiinduló súlyt, a doki azt mondta, ez teljesen normális.
2016. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is így tudom ahogy a fentiek. Nekem nem voltak rosszullétek de az étvágyam elmult. Emiatt én a 10ik héttől gyakorlatilag fogyok. Nadragmeretbol mar kettő ment le ugy h 29hkm létemre 3kg plusznal vagyok. Plusz diétára fogtak cukor miatt így nem is valószínű h ha csak nem vizesedek akkor mar sok feljonne. Pedig 71kg volt a kezdő súlyom. Szóval én azt hittem legalabb egy 10st fel fogok szedni kaja miatt is de biztosan nem. Ennyire változó egy egy várandósság.

Boldog babavarast!

2016. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!