Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszteljek, vagy még várjak?...

Teszteljek, vagy még várjak? Járt így más is?

Figyelt kérdés
aug.28-i ciklusban próbálkoztunk. mellem majd leszakadt,égett a gyomrom,de időben ahogy kell-26-27 napos ciklusaim vannak-megjött. a következő ciklusban nem próbálkoztunk több okból, összesen 1x voltunk együtt megszakítással a ciklus 8. napján. most ott tartok,h már 5. napja késik.. lehet h abból az 1-ből baba lett? Vagy lehet h már előtte összejött csak még megjött 1x? Meddig várnátok? Most tünetem nem sok van szurkál a mellem és a hasam picit..
2016. szept. 27. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tesztelnék, ha van baba, 5 nap késésnél kimutatja. 3-500ft-ért már korrekt tesztek vannak, én a helyedben tuti neá tudnék tovább várni. Ennyi késésnél délután is mutatja.

21 hkm

2016. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj!
2016. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megírom,hogy mi lett...
2016. szept. 27. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tesztet megér!
2016. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2016. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!