Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és kiderült hogy méhszájsebem van. Az orvos nem mondta hogy gondot jelentene. De mégis aggódom. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem méhszájsebbel, az orvosom azt mondta hogy akkor javasolja csak megcsináltatni ha már nem akarok több gyereket. Semmi vizet nem zavart
2016. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI a választ. Annyi negatív dolgot olvastam és nagyon félek
2016. szept. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz, nekem jelenleg is van. Ez nem egy konkret seb (terhes vagyok), arrol van szo, hogy mehnyak fele sejtek lesznek a mehszajon Ez igy joval puhabb, verzeknyebb (ezert ne ijedj majd meg, ha neha lesz par csepp ver a bugyidon). A hormonalis valtozasok vagy gyulladas okozza (utobbi egy kenettel kiderul).
2016. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nejem is volt terhesen.

Valóban okozhat verzest, néhányszor megijedtem én is. Ez a fajta vérzés nem okoz problémát, mert nem a méhből jön, hanem a méhszájból.

Ettől függetlenül minden vérzéssel orvoshoz kell menni! Csak szamits rá, es ne panikolj be nagyon.

Nekem más bajt nem okozott, két huvelyi szülésem volt így.

2016. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy kicsit megnyugodtam
2016. szept. 29. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, két gyerekem született, semmi gond nem volt. Tesómnak is volt, őt a második baba után megoperálták, azóta újabb gyereke is született. Ne aggódj!
2016. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!