Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2016.09.14-én vettem be először fogamzásgátló tablettát, mikor megjött a menstruációm. Ez 9 napig tartott. 25-e óta nem szedem mert mellékhatásait nehezen viselem. 25-e óta többször együtt voltam a Párommal védekezés nélkül. Ma egész nap vérezgetek , hol barnás hol friss vér. Szerintetek lehetek terhes vagy ne is számítsak rá? Előre is köszönöm szépen a választ :)
2016. okt. 1. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes.
2016. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehetsz terhes.
2016. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék már babát úgyhogy nem bánnám, csak ez vérzés most nagyon bezavart . Azt gondoltam hogy esetleg hamarabb megjött de elvileg 10-e körül kellene neki.
2016. okt. 1. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy ha gyereket szeretnétek, akkor minek terheled a szervezetedet gyógyszerrel?!

Nyilván teherbe is eshetsz, de a vérzés a hormonváltozások miatt valószínű.

2016. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem terveztük még a babát, januárban szerettük volna elkezdeni a próbálkozást. De rá kellett jönnöm hogy nem bírom a fogamzásgátlót, ezek után megbeszéltük hogy nem szedtem tovább. Emiatt hagytam abba.
2016. okt. 1. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem valószínű, hogy terhes vagy, hiszen rendesen vérzel. Azért is, mert abba hagytad a tablettát, és lecsökkent a hormon szint, így megjött újra.

Majd ezek után ha továbbra sem védekeztek máshogy, akkor majd több esélye lesz.

2016. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem is kevés arra az esély hogy baba legyen. Eléggé erősen vérzek ma szinte egész nap :( Naptár szerint 30-án volt az ovulációm, együtt voltunk 25,26,28,30 és most elsején is. Szerintetek érdemes azért egy tesztet csinálni 2 hét múlva vagy a vérzés egyértelműen azt jelenti hogy ez most sajnos nem baba? :(
2016. okt. 1. 23:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tesztelhetsz egyet, a biztonság kedvéért, de szerintem nem sok értelme van.
2016. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!