Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet terhesség...

Szerintetek lehet terhesség vagy beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Ovum szeptember 25.én éjjel volt,éreztem és ovu teszt is kimutatta. ma reggel óta(8nap ovutól) erősen szúrkál a méhem,állandóan álmos vagyok 2napja,melleim leszakadnak,állandóan pisilni járok. még 5napom van nemvártig. Volt valakinek ilyen tapasztalata aki babás lett hogy mensi előtt szúrkált a méhe?

#méhszúrka
2016. okt. 3. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás jele, én is éreztem szúrkálást mikor terhes lettem. De azért még ne éld bele magad.
2016. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem szurkált a hasam mikor babás lettem, de mikor nem voltam az ugyan olyan volt. Tesztett azért csináltam mert reggel úgy ébrettem szédülök.
2016. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld jel mindenkinek :) Remélem hogy baba lesz :)
2016. okt. 3. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is eggyutt voltunk szep. 25-en ,nekem is ez a 8 nap, de en nem erzek semmit ,es nekem ez jo jel mert altalaban ilyenkor mar erzem a mensi szeru gorcsoket.. ☺
2016. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanezt éreztem 4-5 nappal nemvárt előtt, csak a melleim nem fájtak még! De én türelmetlen voltam és teszteltem! :) Én magam sem akartam elhinni, de halvány pozitív lett. Persze 3 nappal később megismételtem, akkor már szép pozitív volt! :) Drukkolok Neked!

2016. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azta de jó :) Gratulálok :) Köszi akkor remélem nálam is ez babát jelez :)

Utolsó előtti,drukkolok akkor együtt izgulhatunk :)

2016. okt. 3. 13:49
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nálam a hasszúrka valószínüleg felfázást jelent :(
2016. okt. 3. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok...

Miért írtad ezt? Csak nem megjött?

2016. okt. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem jött meg. csak szúrt az alhasam. ebből gondltam. voltam nődokinál. azt írta a leletemre hogy portio hátul,rendes nagyságú uterus. kp.tág hüvely. ez jelenthet valamit? mensi előtt jó ha hátul és fent van a méhszájam nem?
2016. okt. 4. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó. De terhesség szempontjából még nem mérvadó.
2016. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!