Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok 3110 a méhszáj...

27 hetes vagyok 3110 a méhszájam. A doki megijesztett hogy koraszülés lesz. Van igy még valaki? vagy volt? Mi lett a vége? Sokat keményedek.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Jól értem? Nyitva van a méhszájad? Egy ismerősöm volt így.

A dokija befektette a kórházba a 26. héten - nyitva volt ő is és keményedett. Sajnos nem igazán vette komolyan a szigorú fekvést, sokat fönt volt a kórházban is.

A 27. héten megszületett a babája.

Nagyon sokat küzdöttek érte, ilyen korban még nagyon védtelenek, vért kapott, sokáig lélegeztették, stb, stb...

Szerencsére sikerült megmenteni a kislányát, épp most áprilisban volt egy éves.

Vedd komolyan, feküdj sokat. Dokid nem mondta,h be kéne feküdnöd??

2010. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A húgomnak a 28. héttől nyitva volt a méhszája. A 41. héten szülte meg a fiát.
2010. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem feküdt bent. 3 nappal a kiirt időpont előtt ment be.
2010. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 14.héttől 2110 volt. 30hetesen 1111. Nem fektetett be a doki. 35hetesen indították a szülést toxémia miatt akkor 2222 volt.

Szerintem ne aggódj, de vigyázz magadra. Pihenj sokat.

Ja és nekem ikreim vannak...

2010. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia az én eredményem most jelen pillanatban 3100-as.Az orvos nekem is mondta,hogy komolyan kell venni a dolgokat!A nap nagyrészét fekvéssel,pihenéssel töltenni,nem emelgetni és probálni nyugton lenni!Ami elég nehézen megy nekem mert 2 fiam van.A baba érdekében azonban megprobálom betartani az utasításokat!Azt mondta jó lenne ha a 30 hétig még bent maradna a baba!Úgyhogy piheny sokat!!!És ne idegeskedj mert azzal is ártasz a babának!Jó baba várást kívánok neked!26+4h kismama
2010. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(10:43-as vagyok) Elfelejtettem irni,nekem Magne B6-ot és Diafilint írt fel az orvosom.De mivel a Diafilint nem tudtam beszedni,így átváltott Nospára!Szerintem te is nyugodtan szedhetsz Magne B6-ot és Nospát 3*1-et és pihenni!
2010. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia a NO-spa meg a Magne b6-t már régota szedfem 3x1-be, most ezek mellé kaptam még Spiropentet 2x1 -be, ez nem nagyon jo, rosszul vagyok töle de ha ez kell a babának, szedem. nekem elsö babám, és már 33 éves vagyok. tegnap voltam 27 hetes.. a dokim azt mondta örüln eneki ha még 8 hétig kihuznám..
2010. ápr. 25. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy írok, de megkérdezhetem, hogy hányadk héten szültél meg végül? Sajna én is kinyíltam, és még csak 28+4hetes vagyok, nagyon félek, hogy koraszülött lesz a babám. :( Ha még fórumozól, akkor kérlek írd meg. Köszönöm szépen!
2010. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia végül is 38+5 voltam mikor sürgös császárral megszületett a kisfiam, aki azota már 10 hetes. ne aggodj, nem lesz semmi baj..irj majd mikor szülsz:) sok sikert és jo babázást.. ja, és amugy egy kicsit se kiméltem magam, nem feküdtem meg ilyesmi,, még szülés elött 2 orával a padlásra másztam:)
2010. okt. 1. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm, hogy írtál! Gratulálok a kis drágához! :):):) Örülök, hogy minden rendben ment, és sikerült bent maradnia, most már akkor én is nyugodtabb leszek! :) Minden jót kívánok nektek, és majd írok, hogy mi lett a vége! :) Sok boldogságot kívánok!
2010. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!