Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Megszakításos...

Lehetek terhes? Megszakításos módszer. Menstruáció utáni kb 3. -4. napon.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

10-én jött meg a menstruációm. A párommal 17-én voltunk együtt megszakításos módszerrel. Tudom, felelőtlen idióták vagyunk !

Már akkor is nagyon ráparáztam a dologra, de aztán nem foglalkoztam úgy vele.

Ma van ugye 6-a.

Pár napja elkezdtem érezni furcsa dolgokat.

Előfordult hányinger, de nem rendszeres.

Fejfájás, szédülés, de ezek is csak egyszer-kétszer.

A legaggasztóbbnak az állandó kimerültséget tartom, és azt, hogy 2 napja fájdogál a hasam.

Nem olyan, mint ha megakarna jönni, de valami hasonló érzés. Nem tudom pontosan leírni.

Ugye még nem késik, de aggódom.

Lehetséges a terhesség vagy inkább csak beképzelem a dolgot?

Köszönöm szépen a válaszokat !



2016. okt. 6. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy hogy mikor, ha védekezés nélkül volt benned 'szerszám' akármeddigis, lehetsz terhes
2016. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehetsz terhes, mert a megszakításos módszer nem védekezés, hanem orosz rulett. Hihetetlen mennyire buta sok felnőtt a szexet illetően. Kiskorúnak pedig nem kellene szexelni. Főleg nem így. Nemsokára mehetsz kapartatni, mert gondolom nem vállalod a felelősséget. Sokakat nem hat meg, ha hülyeségük miatt megölik a saját gyereküket. Ráadásul nem is egyszer.
2016. okt. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Vagy vagy ugye! Mindenesetre kezdjetek felírni nektek tetsző lány és fiú neveket egy lapra ha kellene. :) Ha meg nem kell, majd kidobod.
2016. okt. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Tesztelj!
2016. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Felesleges volt itt megkérdezned, boritékolva volt, hogy ezeket a válaszokat fogd kapni.

Komolyan, az itteni válaszolók egyből ugranak a "megszakításos módszer"kifejezésre. Sokszor el se olvassák rendesen a kérdést, egyből lökik a szokásos szöveget, hogy huu mennyire nem megbízható, simán terhes lesz stb.

Értem én, hogy el kell rettenteni a felelőtlen tiniket ettől a módszertől, de ez akkor is nevetséges már.

Ha ugyanez lett volna a körülmény, csak azt írtad volna, hogy babát szeretnél, és akkor voltatok együtt, akkor azt írták volna, hogy kevés az esélye, mert nem is termékeny időszakban voltatok együtt, meg amúgy is még koraiak a tünetek stb. De így, hogy oda biggyesztetted a "megszakítást", már azt kapod, hogy nézheted a keresztnevek listáját....

Na mindegy. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, kevés az esélye, szerintem a tünetek is koraiak, de ha nem jön meg, tesztelj. És azért a későbbiekben tényleg válasszatok biztonságosabb módszert.

2016. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

5: nincs igazad. Pont a termékeny napok előtt voltak együtt.

A tünetek pedig abszolút terhességre utalnak. Beágyazódás közben/után már vannak ilyen tünetek.

Kérdező: pár nap, és kiderül, hogy megjön-e. Ha nem, akkor csinálj tesztet.

Aztán kiderül.

2016. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

A 8. napon voltak együtt, az még épp csak a termékeny időszak kezdete, ha 28 napos ciklussal számolunk. Az még rendes együttléttel is csak határeset, megszakítással már abszolút nem veszélyes.

A tünetek meg igen, tipikus terhes tünetek, pedig még nem is késik. Talán pont ezért sanszos, hogy inkább ráparázik, azért érez minden félét. Hányan vannak itt, akik ideje korán felsorakoztatnak minden féle tünetet? Sokan. Érdekes, nekik általában az a válasz, hogy ne élje bele magát, mert nem mérvadóak a tünetek, meg hogy csak beképzeli. Most meg egyből sanszos, hogy terhes, mi? Nevetséges!

És egy szóval sem mondtam, hogy nem lehet az. Van némi esélye persze, csak nem tartom olyan marha esélyesnek, mint ahogy itt be van állítva.

2016. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Teszteltél már?
2016. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm mindenkinek!

Igen teszteltem csütörtökön, akkor negatív lett.

Ma reggel megjött, de elég furcsa.

Mert már 4-5 napja fájdogál a hasam és nem szokott.

Mindig úgy van, hogy fáj és azonnal meg is jön.

És most nagyon fájt egyébként, és nagyon nagyon véreztem is, és ez is furcsa nekem, mert az első nap mindig elég laza.. soha nem vérzek ennyire.

Nem tudom..

Jelenthet ez valamit?

2016. okt. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!